Ta data powinna trafić do kalendarzy fanów Motoroli! Nadchodzi kolejny składak

Ta data powinna trafić do kalendarzy fanów Motoroli! Nadchodzi kolejny składak

Plotki dotyczące Motoroli RAZR 2 pojawiają się w sieci od bardzo długiego czasu. Smartfon ten tak naprawdę ma być ulepszoną i bardziej dopracowaną wersją urządzenia, które widzieliśmy kilka miesięcy temu. Co wiemy na temat specyfikacji nadchodzącej nowości?

Motorola RAZR 2

Konferencja, na której oficjalnie zobaczymy nowego składaka Motoroli odbędzie się już 9 września tego roku. Wprawdzie sam producent nie napisał, że chodzi o model RAZR 2, ale z racji tego, że to właśnie o nim słyszymy od dłuższego czasu możemy być praktycznie pewni, że to właśnie ten smartfon już niedługo trafi na rynek. Jednocześnie nie spodziewajmy się rewolucji, a jedynie ewolucji oraz ulepszeń pierwszej generacji. Motorola w nowym składaku ma wykorzystać Qualcomm Snapdragona 765. Jednostka ta wspierana będzie przez 8 GB RAM-u, a na pliki użytkownika przeznaczone zostanie 256 GB pamięci wewnętrznej.

Ta data powinna trafić do kalendarzy fanów Motoroli! Nadchodzi kolejny składak

Z jednej strony część użytkowników mogłaby chcieć, aby RAZR 2 oferowała flagową wydajność, a z drugiej bez wątpienia wykorzystanie Snapdragona z serii 8XX znacząco poniosłoby cenę. Co więcej w dzisiejszych czasach średniopółkowe procesory oferują na tyle szybkie działanie, że tak naprawdę w codziennym użytkowaniu nie sposób na nie narzekać. Na froncie mamy znaleźć zginany wyświetlacz o przekątnej 6,2 cala. Nie zabraknie także dwóch aparatów, a dokładniej obiektywu głównego 48 Mpix oraz drugiego 20 Mpix. Co ciekawe najnowsze plotki mówią, że sprzedaż Motoroli RAZR 2 może ruszyć dopiero na początku przyszłego roku.

Zobacz także: Motorola Moto G9 Plus z certyfikacją TUV Rheinland. Premiera już niedługo?

Składane smartfony nie będą rewolucją?

Pamiętacie jeszcze informacje o pierwszych smartfonach ze składanymi wyświetlaczami? Po pierwszym użytkowaniu Samsung Galaxy Folda byłem wręcz oczarowany, ale tak naprawdę mam wrażenie, że sprzęty te nadal pozostają ciekawostką. Oczywiście producenci tworząc tego typu urządzenia pokazują swoją siłę i tym samym nie zostają w tyle za konkurencją, ale połączenie wysokiej ceny oraz średniopółkowej specyfikacji nie wydaje się kluczem do sukcesu. Jeśli firmom uda się spopularyzować proces produkcji elastycznych wyświetlaczy, a co za tym idzie obniżyć ich koszty to wtedy będziemy mogli mówić o prawdziwej rewolucji.

Na zdjęciu głównym znajduje się Motorola RAZR, której recenzję już niedługo znajdziecie na naszym portalu!

Co myślicie o składanych smartfonach? Czekacie na premierę Motoroli RAZR 2? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!