Tak wygląda Google Pixel 9 Pro

Logo Google
Logo Google

Zdjęcia i specyfikacja smartfonów z reguły trzymana jest w tajemnicy. Zdarzają się jednak wyjątki w postaci przecieków informacji. Takie sytuacje są bardzo częste powodując, że producenci nie mogą w pełni utrzymać swoich smartfony w tajemnicy. Do sieci trafiły fotografie urządzenia Google Pixel 9 Pro. Zdjęcia wyglądają na wielce prawdopodobne i mogą sugerować, że właśnie poznaliśmy nowe urządzenie od Google.

Google Pixel 9 Pro na “żywo”

Zdjęcia, jakie obiegły Internet są bardzo ciekawe. Wskazują one na bliżej nieokreślony smartfon, którym według rosyjskiego portalu Rozetked jest właśnie Google Pixel 9 Pro. Fotografia przedstawia urządzenie, które najpewniej jest sprzętem testowym. Widzimy, że urządzenie posiada nietypowe ślady użytkowania i prawdopodobnie ma też uszkodzony wyświetlacz. Oznaczać to może, że prawdopodobnie ktoś używa smartfona, którego nie możemy jeszcze zdefiniować na rynku.

Tak wygląda Google Pixel 9 Pro
Pixel 9 Pro vs iPhone 14 Pro Max / fot.rozetked.me

Wygląd telefonu Google Pixel 9 Pro potwierdzają także inni informatorzy, wskazując, że telefon będzie miał 6,1-calowy ekran i potrójny tylny aparat fotograficzny. Widzimy to na zdjęciu, które potwierdza ilość oczek na tyle urządzenia. Oprócz powyższych informacji wiemy, że telefon będzie wielkością zbliżony do iPhone’a 15 Pro oraz dodatkowo otrzyma peryskopowy teleobiektyw. Jeśli plotki się potwierdzą to nowe urządzenie powinno otrzymać 16 GB pamięci RAM LPDDR5.

Dokładne zdjęcia zaprezentowanego prototypu pokazują, że wspomniane wcześniej trzy aparaty będą dostępne na tzw. wyspie. Jest to dość popularne rozwiązanie na rynku (identycznie wygląda Pixel Fold) stosowane również wśród konkurencji. Smartfon Google Pixel 9 Pro będzie również posiadać płaskie i polerowane krawędzie. Na chwilę obecną data premiery urządzeń z 9 generacji nie jest znana. Przecieki wskazują, że debiut mógłby rodziny Pixel 9 może pojawić się jesienią tego roku.

Źródło: Rozetked    

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!