Technologia szybkiego ładowania OPPO o mocy 125 W zostanie zaprezentowana 15 lipca!

OPPO Reno3 Pro

Aktualnie najszybszym ładowaniem może pochwalić się właśnie OPPO. We wrześniu zeszłego roku producent z Państwa Środka pokazał światu swoją technologię wykorzystującą moc aż 65 W. Wprawdzie w sieci pojawiały się plotki na temat szybkiego ładowania Xiaomi o mocy 100 W oraz realme o mocy 120 W, ale nadal liderem pozostanie OPPO!

Ładowanie będzie jeszcze szybsze!

Technologia SuperVooc 2.0 o mocy 65 W pozwala naładować ogniwo o pojemności 4000 mAh w jakieś 30 minut. I bez wątpienia wynik ten robi wrażenie, a co więcej od września 2019 roku żaden z producentów nie pokazał światu nowego rozwiązania, które trafiłoby do masowej produkcji, a następnie do rzeczywistego urządzenia. Teraz wszystko ma się zmienić. Firma OPPO zaprezentowała w chińskim serwisie Weibo krótki film, który zapowiada nowe wydarzenie mające odbyć się już 15 lipca tego roku o godzinie 15.00 lokalnego czasu. To właśnie na tej konferencji producent z Państwa Środka oficjalnie zaprezentuje technologię szybkiego ładowania wykorzystującą moc 125 W.

Kilka dni temu pojawiły się plotki na temat technologii realme Ultra Dart o mocy 125 W. Według przecieków rozwiązanie to miało pozwolić użytkownikom na naładowanie smartfona z baterię o pojemności 4000 mAh w mniej niż 10 minut. OPPO pójdzie o krok dalej, a co za tym idzie bardzo możliwe, że czas ładowania przyszłym telefonów tego producenta będzie naprawdę wyjątkowo krótki.

Zobacz także: Specyfikacja nowego smartfonu OPPO wyciekła za pośrednictwem TENAA!

Oczywiście na pierwszy smartfon, który będzie wykorzystywać technologię szybkiego ładowania o mocy 125 W możemy poczekać jeszcze dłuższą chwilę. Bardzo możliwe, że modelem tym będzie kolejna generacja Reno Ace, ale to jedynie plotki, które nie muszą okazać się rzeczywistością. Sam producent z Państwa Środka nie ujawnił jakichkolwiek informacji na temat swojej nowości. Bardzo możliwe, że OPPO będzie chciało utrzymać wszystko w tajemnicy aż do 15 lipca i dopiero wtedy wszystko stanie się jasne.

Na zdjęciu głównym znajduje się OPPO Reno3 Pro, którego recenzję znajdziecie tutaj.

Co myślicie o nowej technologii szybkiego ładowania od OPPO? Czekacie na moment, gdy rozwiązanie to trafi do masowej produkcji? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!