Polska postać w Tekken 7: Wiemy jak będzie się nazywać!

tekken 7

Jeszcze w lutym dowiedzieliśmy się, że w grze Tekken 7 pojawi się nowa postać, a dokładnie Polka będąca premierem. Niestety, nie poznaliśmy żadnych dokładnych informacji. Aż do teraz!

Trailer osiemnastego DLC do popularnej gry Tekken 7 zapowiada wprowadzenie nowe postaci. Film zaczyna się kilkoma ujęciami Warszawy, a następnie szczątkowo prezentuje tajemniczą kobietę. Prowadzi ona rozmowę telefoniczną, a głos w komórce nazywa ją „Panią Premier”. Trailer ukazuje niepełny wygląd nowej postaci oraz charakterystyczne elementy, takie jak przypinkę z Orłem Białym na marynarce, jasno-siwe włosy i bliznę na twarzy.

Więcej dowiesz się z: Polski Premier w grze?! Tekken 7 z nowym DLC 18!

Lidia Sobieska – tak nazywa się polska postać w Tekkenie 7!

Sam trailer poinformował nas, że postać ta ma być Premierem Polski. Teraz natomiast dowiedzieliśmy się, że kobieta nazywa się Lidia Sobieska i weszła ona w konflikt z korporacją Mishima Zaibatsu. Co ciekawe, sam Heihachi Mishima wysłał do Polki list o następującej treści:

Szanowna Pani Premier,

Nie zamierzam przychylać się do Pani prośby o wycofanie Tekken Force z Polski. Darzę Panią jednak wielkim szacunkiem z powodu wstąpienia na stanowisko premiera w tak młodym wieku. Nie wątpię, że odegra Pani znaczącą rolę w kształtowaniu przyszłości swojego kraju. Jeśli zechce Pani ze mną współpracować, będzie miała Pani wsparcie Mishima Zaibatsu dla swojego kraju i wszystkich przedsięwzięć związanych z polityką, ekonomią i wojskiem.

Jeśli odrzuci Pani tę ofertę, jestem pewien, że rozumie Pani niebezpieczną sytuację, w jakiej postawiłoby to Pani kraj.

Jeśli ma Pani jakieś zastrzeżenia, zawsze może Pani wziąć udział w Turnieju Króla Żelaznej Pięści i przedstawić je bezpośrednio mnie.

Z niecierpliwością czekam na Pani starannie przemyślaną odpowiedź.

22 stycznia

Dyrektor generalny Mishima Zaibatsu

Heihachi Mishima

Polska postać warunki te odrzuciła i postanowiła wziąć udział w turnieju. Nie jest ona bez szans, bowiem może pochwalić się czarnym pasem w karate. Jestem bardzo ciekawy jak Lidia Sobieska wypadnie w grze Tekken.

DLC 18 zostanie udostępnione jeszcze wiosną bieżącego roku.

Co myślicie o polskiej postaci w Tekkenie 7? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!