Polski Premier w grze?! Tekken 7 z nowym DLC 18!

tekken 7

Polska polityka to naprawdę gorący temat. Nikt jednak nie spodziewał się tego, jak może zostać on wykorzystany. Otóż w grze Tekken 7 będziemy mogli zagrać… Polskim Premierem. Ale nie, nie jest to faktyczny Prezes Rady Ministrów, a pewna tajemnicza kobieta.

Polska postać w Tekken 7

Najnowszy trailer osiemnastego DLC do popularnej gry Tekken 7 zapowiada wprowadzenie nowe postaci. Film zaczyna się kilkoma ujęciami Warszawy, a następnie szczątkowo prezentuje tajemniczą kobietę. Prowadzi ona rozmowę telefoniczną, a głoś w komórce nazywa ją “Panią Premier”. Zaskoczeni? Ja bardzo!

Co odpowiada Pani Premier?

Muszę wygrać w imieniu wszystkich Polaków.

Tak, dokładnie padają takie słowa i to oczywiście w języku polskim. Kim więc może być ta postać?

W Tekkenie 7 zagramy postacią z Wiedźmina?

Trailer ukazuje szczątkowy wygląd nowej postaci oraz charakterystyczne elementy, takie jak przypinkę z Orłem Białym na marynarce, jasno-siwe włosy i bliznę na twarzy. Podobnymi elementami charakteryzuje się Cirilla z Wiedźmina 3. To wszystko układa się w całość, bowiem Ciri miała zdolność podróżowania między światami. W pewnej scenie z Wiedźmina opowiada Geraltowi, jak trafiła do świata, gdzie ludzie mieli metal w głowie. Jest to jasnym nawiązaniem do Cyberpunka 2077.

tekken 7

Wystąpienia postaci z gry CD Projekt RED w innych tytułach miało już miejsce. Chociażby w Soul Calibur VI mieliśmy możliwość zagrać Geraltem z Rivii. Dodanie Ciri do Tekkena 7 byłoby drugim takim wydarzeniem. DLC 18 trafi do Tekkena 7 wiosną bieżącego roku.

Warto przeczytać: ROOTgames: nasze ulubione gry na Playstation Portable PSP

Skąd polski akcent w Tekkenie?

Tekken to naprawdę popularna w Polsce seria. Sam twórca gry Katsuhiro Harada w wywiadzie dla Spider’s Web przyznał, że jest zaskoczony kultowym statusem Tekkena 3 w naszym kraju. Dodam, że sam w Tekkena 3 grałem naprawdę sporo i miło wspominam tę grę. Aktualnie sam lubię pograć w Tekkena 5 i 6 na PSP, bowiem to nadal świetne tytuły.

W jakich grach chcielibyście zobaczyć polskie postacie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!