Telegram z aktualizacją. Komunikator pozwala na automatyczne wysłanie zaplanowanej wiadomości

Telegram z aktualizacją. Komunikator pozwala na automatyczne wysłanie zaplanowanej wiadomości

Telegram to komunikator znany z szybkiej implementacji przeróżnych nowości. Dzięki tym smaczkom uważam tę platformę jako najlepszą w swojej kategorii. Właśnie Telegram otrzymał kolejny update, który wnosi między innymi wysyłanie zaplanowanych wiadomości.

To kolejna aktualizacja Telegrama, która wnosi użyteczne nowości

Nowości jest całkiem sporo więc zaczynajmy. Pierwszym dodatkiem jest wysyłanie zaplanowanych wiadomości. Po prostu piszemy wiadomość, następnie dłużej przytrzymujemy przycisk wysyłania. Na ekranie pojawi się menu kontekstowe – tutaj wybieramy Schedule Message. Po kliknięciu tego elementu komunikator zapyta nas o której godzinie ma zostać wysłana ta wiadomość. Od dawna brakowało mi tej funkcji i cieszę się, że nareszcie została ona dodana.

Wysyłanie zaplanowanych wiadomosći działa również w Zapisanych Wiadomościach, dzięki czemu Telegram może służyć nam również jako narzędzie do powiadomień.

Warto sprawdzić: Telegram z kolejną aktualizacją. Dodano „dyskretne wiadomości”

Od teraz Telegram pozwlaa również na stworzenie własnego motywu. Po prostu wybieramy jeden z kilku schematów, a następnie zmieniamy kolor dominujący. Co ważne, możemy także zabawić się w artystę i samemu pokolorować każdy pojedynczy element programu. Co ważne, motywy te możemy zapisać, a nawet wysłać innemu użytkownikowi Telegrama!

Telegram z aktualizacją. Komunikator pozwala na automatyczne wysłanie zaplanowanej wiadomości

Poza tym, iOS dostał nowe, lepsze menu kontekstowe wyświetlane po dłuższym przytrzymaniu danej wiadomości. Dodano także więcej opcji dotyczących prywatności – chociażby mamy teraz możliwość ukrycia swojego numeru telefonu przed każdym innym użytkownikiem Telegrama. No koniec warto wspomnieć o kolejnych animowanych emoji. Do listy dodano takie emotki jak: ????? oraz ?.

Jak oceniacie nowe zmiany w Telegramie? Czy uważacie Telegram za najlepszy komunikator internetowy na świecie? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!