Telegram z kolejną aktualizacją. Twórcy ulepszają udostępnianie multimediów!

Telegram z kolejną aktualizacją. Twórcy ulepszają udostępnianie multimediów!

Telegram od ponad dwóch lat jest moim głównym komunikatorem internetowym. Już na długie miesiące przed jego zainstalowaniem słyszałem o nim same pozytywy, aż w końcu zdecydowałem się go pobrać. Telegram jest z nami już od 7 lat i ciągle jest rozbudowywany o kolejne dodatki. Tym razem deweloperzy na celownik wzięli edytowanie multimediów!

Czerwcowa aktualizacja Telegrama to przede wszystkim rozbudowana edycja filmów

Pierwsza nowość to możliwość poprawy nagrania wideo, dzięki algorytmom lub ręcznie dostosowanym parametrom, takim jak nasycenie czy jasność. Zdjęcia i filmy również można powiększać aby zwiększyć precyzję pędzla. Od teraz także można dodawać naklejki na grafikach i nagraniach. Co ciekawe, dodanie naklejki na zdjęcie zamienia je w GIF.

Jak już jesteśmy przy GIF-ach. Panel GIF-ów został wzbogacony o takie sekcje jak Trendy i karty emoji, które obejmują najpopularniejsze emotikony. Same GIF-y powinny od teraz ładować się znacznie szybciej.

Dodano również elastyczne foldery, dzięki którym możemy szybciej dodawać elementy do katalogów. Użytkownicy Androida otrzymali płynniejsze animacje, ulepszony odtwarzacz wideo, a także nowocześniejszy interfejs zarządzania pamięcią.

Korzystacie z Telegrama? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!