Telegram pozwoli na przypinanie wiadomości w rozmowach prywatnych!

telegram

Telegram to niezwykle funkcjonalny komunikator internetowy, jednak twórcy nadal dodają bardzo ciekawe nowości. Jak się okazuje, przyszła aktualizacja ma wprowadzić drobne, ale przydatne usprawnienia.

Telegram od ponad dwóch lat jest moim głównym komunikatorem internetowym. Już na długie miesiące przed jego zainstalowaniem słyszałem o nim same pozytywy, aż w końcu zdecydowałem się go pobrać. Telegram jest z nami już od ponad siedmiu lat i ciągle jest rozbudowywany o kolejne dodatki, a zaledwie kilka dni temu nasi tłumacze poinformowali, że z Telegrama możemy korzystać w pełni po polsku!

Warto przeczytać: Telegram z aktualizacją. Co nowego dodano?

Telegram pozwoli Ci na przypięcie wiadomości nawet w rozmowach prywatnych

Jedną z fajniejszych funkcji w Telegramie jest możliwość przypinania wiadomości. Niestety, póki co jest ona ograniczona i możemy z niej korzystać tylko i wyłącznie w rozmowach grupowych, a do tego da się przypiąć tylko jedną wiadomość. Jak jednak mówią najnowsze przecieki, nowa aktualizacja Telegrama ma wprowadzić pewne zmiany.

Warto zobaczyć: Oficjalnie! Telegram Desktop nareszcie z obsługą języka polskiego!

Twórcy zamierzają rozszerzyć możliwości przypinania wiadomości. Prawdopodobnie od następnej aktualizacji komunikatora będziemy mogli przypinać wiadomości nawet w rozmowach prywatnych. Mało tego, liczba przypiętych wiadomości ma być większa niż jeden. Działanie funkcji zostało trafnie przestawione na poniższym nagraniu.

Przyznam szczerze, że bardzo brakowało mi możliwości przypinania wiadomości w rozmowach prywatnych. Jest to drobnostka ale może znacznie ułatwić życie codzienne i rozmowy ze znajomymi. Dlatego też z niecierpliwością czekam na aktualizację.

Korzystacie z Telegrama? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!