Telegram uaktualniony do wersji 5.13. Co nowego dodano?

Telegram uaktualniony do wersji 5.13. Co nowego dodano?

Telegram to komunikator znany z szybkiej implementacji przeróżnych nowości. Dzięki tym smaczkom uważam tę platformę jako najlepszą w swojej kategorii. Właśnie Telegram otrzymał kolejny update, który wnosi całkiem sporo rzeczy, w tym nowy edytor motywów.

Po długim czasie wróciły aktualizacje. Telegram jest już w wersji 5.13

Nowości jest całkiem sporo więc zaczynajmy. Wersja 5.13 to przede wszystkim nowy edytor motywów – od teraz można edytować jeszcze więcej elementów i to z podglądem na żywo. Jak dokładnie to wygląda możecie zobaczyć poniżej. Jeśli jednak nie lubicie ręcznie wybierać każdej barwy, to twórcy przygotowali kilka predefiniowanych motywów.

Kolejnym dodatkiem jest wysyłanie zaplanowanej wiadomości. Oczywiście do tej pory było to możliwe, jednak funkcję tę rozszerzono o kolejny element. Otóż możemy zaplanować wysłanie wiadomości wtedy, kiedy nasz znajomy stanie się dostępny. Pojawiło się również kilka ulepszeń związanych z wyszukiwaniem danych wiadomości oraz udostępniania lokalizacji.

Telegram uaktualniony do wersji 5.13. Co nowego dodano?

Telegram od teraz jest również odtwarzaczem podcastów. Ta ostatnio popularna forma publikacji zawitała również do mojego ulubionego komunikatora. Otóż Telegram będzie traktował specjalnie pliki audio (dłuższe niż 20 minut) i zapamiętywał pozycje, na której skończyliśmy słuchać. Z tego też powodu Telegram staje się lepszą chmurą do przetrzymywania swoich danych.

Warto przeczytać: Twórca Telegrama uważa, że WhatsApp to koń trojański

W przypadku Androida ułatwiono zmianę motywu na nocny, który zawitał również do wbudowanych map. Twórcy dodali także nowe, płynniejsze animacje i lepsze zaznaczanie tekstu w danej wiadomości. Ulepszono również udostępnianie rzeczy z innych aplikacji, co dobrze zostało przedstawione na poniższym nagraniu.

Korzystacie z Telegrama? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!