Telegram z kolejną aktualizacją. Twórcy zwiększyli możliwości ankiet

Telegram z kolejną aktualizacją. Twórcy zwiększyli możliwości ankiet

Deweloperzy na bieżąco dodają ciekawe i – co ważne – użyteczne nowości do Telegrama. Dlatego też komunikator ten aktualnie jest wyposażony w ogromny szereg intuicyjnie sterowanych funkcji. Twórcy tym razem postanowili znacznie rozszerzyć możliwości ankiet.

Nowa aktualizacja Telegrama to przede wszystkim Ankiety 2.0

Pierwszą zauważalną zmianą jest fakt, że od teraz ankiety mogą być jawne, to znaczy wiemy, kto na co zagłosował (do tej pory wszystkie ankiety były anonimowe). Mało tego, możemy jednocześnie zagłosować na kilka opcji oraz włączyć tryb quizu – czyli zbudować grę ze swoimi własnymi pytaniami i odpowiedziami. Możliwym również jest przygotowanie specjalnego bota, który będzie rozsyłał nasze quizy do innych. Co ważne, w quizach jest możliwość ustawienia kilku poprawnych odpowiedzi.

Telegram z kolejną aktualizacją. Twórcy zwiększyli możliwości ankiet

To co sam zauważyłem, to nowe podejście do wyglądu chmurek wiadomości. Do tej pory krawędzie tychże elementów były ostre. Teraz natomiast – podobnie jak w Messengerze od Facebooka – krawędzie zostały zaokrąglone. Co ważne, stopień zaokrąglenia można zmienić w ustawieniach. Twócy dodali do aplikacji na Androida pasek postępu, który wyświetla się podczas pobierania jak i wysyłania pliku.

Warto przeczytać: Telegram uaktualniony do wersji 5.13. Co nowego dodano?

Jak możemy zauważyć, twórcy dodają do swojego komunikatora wiele nowości i dodatków, dzięki czemu Telegram staje się niemalże kompletny, a możliwości personalizacji sprawiają, że u każdego program ten może wyglądać kompletnie inaczej.

Korzystacie z Telegrama? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!