Nowe informacje na temat telewizora OnePlus!

oneplus logo

Producenci smartfonów coraz chętniej decydują się na wypuszczenie na rynek telewizorów. Ostatnio, dwa dni temu, Redmi pokazało swój model. Wiemy też już od jakiegoś czasu, że OnePlus zamierza wprowadzić swój telewizor, a teraz przedstawili nam parę informacji na jego temat!

To może być naprawdę dobry telewizor!

OnePlus przedstawił nam garść informacji na temat ich nadchodzącego telewizora, zrobił to przez swoje forum. Po pierwsze, cały SmartTV będzie pracował pod kontrolą Android TV. Długo się nad tym zastanawiali, lecz w końcu postawili właśnie na ten system. Myślę, że dużo osób, które go wyczekują, stawiało właśnie na to rozwiązanie. Wpływ na to miało wiele czynników, m. in. to, że wprowadzenie do sprzedaży tego produktu będzie pierwszym krokiem do stworzenia ich ekosystemu OnePlus IoT. Skoro ich smartfony pracują na Androidzie, to chcą, aby telewizor również miał ten system. Jednocześnie pozwoli mu to zapewnić długie wsparcie, aktualizacje mają być dostępne przez co najmniej 3 lata. No i będzie też dostęp do takich funkcji, jak chociażby Asystent Google.

Android TV

Zobacz także: Komendy Asystenta Google – lista komend działających z asystentem głosowym

Jak dobrze wiecie, w tym roku zaprezentowali nowego flagowca OnePlus 7 Pro. To, co go wyróżnia, to ekran o częstotliwości odświeżania 90 Hz. Chcieli w ten sposób zapewnić odbiorcy super płynność i jak najlepsze doznania podczas korzystania z tego smartfonu. Producent chce, aby nie inaczej było w przypadku ich telewizora, chcą, by oglądanie na nim było czystą przyjemnością. Nie wiemy jednak, co dokładnie producent ma tu nam myśli, co zamierza zastosować. Jestem jednak bardzo tego ciekaw, co im chodzi po głowie, pisząc to. Tak naprawdę telewizory z częstotliwością odświeżania wyświetlanych treści powyżej 60 Hz wcale nie są niczym nowym, ale tak naprawdę nie powiedzieli, że będzie to jakaś rewolucyjna technologia. No chyba, że mają jakiegoś “asa w rękawie”, którym będą w stanie nas zaskoczyć, kto wie…

Jak myślicie, co szykuje dla nas ten chiński gigant? Piszcie swoje przemyślenia w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!