Premiera The Last of Us Part 1 na PC przesunięta!

Premiera The Last of Us Part 1 na PC przesunięta!
Źródło: playstation.com

Naughty Dog nie ma dobrych informacji dla fanów gry The L:ast of Us. Pierwsza część pojawi się później, niż wcześniej zapowiadano.

Smutna wiadomość

Fenomen The Last of Us osiągnął swoje apogeum na początku roku, kiedy to zadebiutował serial pod tym samym tytułem. HBO szybko zebrało bardzo wysokie oceny i jest chwalone za doskonałe oddanie klimatu gry, jak i poszczególnych sekwencji. W międzyczasie twórcy gry, czyli studio Naughty Dog pracowali w pocie czoła, aby zdążyć z premierą wersji przeznaczonej na PC. Do tej pory data premiery była ustalona na 3 marca, ale z opublikowanego przez Naughty Dog tweeta, dowiadujemy się, dlaczego tak nie będzie.

Dopracowana gra

Wersja przeznaczona na PC miała być w założeniu czymś więcej niż tylko dodaniem nowej platformy, na której można będzie cieszyć się przygodami Joela i Ellie. Gra całkiem niedawno przeszła poważny remake na PlayStation 5, gdzie poprawiono grafikę i czas ładowania. Nie wiadomo, czy podobnie będzie to wyglądać w wersji na PC, ale sugerując się tym, co napisało Naughty Dog, można założyć, że zmiany są na tyle interesujące, że studio chce je dobrze dopracować. Nowa data premiery została ustalona na 28 marca tego roku.

Źródło: theverge.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!