PlayStation VR 2 jest już dostępne w pre-orderze dla wszystkich!

PlayStation VR2 logo

Sony pracuje nad nowym headsetem VR już od jakiegoś czasu i premiera jest coraz bliżej. Od dzisiaj można już zamawiać pre-order bez potrzeby otrzymania specjalnego zaproszenia.

Dla wszystkich, ale jednak nie dla wszystkich

Cały system dystrybucji nowego zestawu VR do PlayStation jest aktywny już od dobrego miesiąca, kiedy to Sony podało oficjalną cenę i datę premiery. Niestety na samym początku dostęp do pre-orderu miały jedynie osoby, które zarejestrowały się na specjalnej stronie i dodatkowo otrzymały zaproszenie do jego dokonania. Pomimo tego, że cena zestawu jest dosyć wysoka i wynosi 2999 złotych, chętnych oczywiście nie brakowało. Barierą nie do pokonania były jednak wspomniane zaproszenia, które od dzisiaj nie są przeszkodą. Osoby, które zamówią PlayStation VR 2 jeszcze w tym miesiącu, mogą spodziewać się dostawy do maksymalnie ostatniego dnia lutego przyszłego roku.

PlayStation Direct

Jedynym wymogiem przy zamawianiu zestawu jest posiadanie konta PlayStation Direct. Niestety usługa ta nie jest nadal dostępna w naszym kraju, dlatego jedynym wyjściem jest cierpliwość, ponieważ oficjalna sprzedaż detaliczna rozpocznie się 22 lutego 2023 roku. Chyba że mieszkacie w Wielkiej Brytanii, Francji Niemczech, Belgii lub Holandii. PlayStation Direct pozwala kupować produkty bezpośrednio od producenta z pominięciem pośredników, w tym także VR 2.

Źródło: xda-developers.com

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!