Kultowa gra The Sims 4 do pobrania za darmo!

Kultowa gra The Sims 4 do pobrania za darmo!

EA postanowiła zrobić niemałą niespodziankę i gra The Sims 4 przechodzi na tryb free-to-play.

Free-to-play

The Sims to jeden z tych tytułów, które potrafiły zmienić na zawsze rynek gier komputerowych. Czwarta część tej serii zadebiutowała już osiem lat temu. Przez ten czas wydano kilkanaście oficjalnych dodatków, których sumaryczna wartość wynosi ponad tysiąc złotych, nie wspominając nawet o podstawowej grze. EA postanowiła zachęcić nowych graczy do dołączenia do zabawy w kreowanie wirtualnych scenariuszy życia i przełącza The Sims 4 na tryb free-to-play, ale to nie wszystko!

Nowe dodatki

EA poinformowała, że w związku ze zmianą statusu gry, poświęci o wiele więcej czasu na tworzenie nowych treści, pakietów, na czele z dodatkami. Można oczywiście śmiało założyć, że większość z tego będzie płatna, tak samo jak w innych grach free-to-play. Możliwość pobrania gry za darmo będzie aktywna od 18 października zarówno dla użytkowników PC, PS4, PS5 Xbox One oraz Xbox Series X/S. Co ciekawe, The Sims 4 będzie można pobrać za darmo również z platformy Steam, ale oczywiście tylko na PC.

Co dla osób, które już kupiły grę?

EA nie zapomina o graczach, którzy zakupili The Sims 4. W ramach bonusu w dniach od 14 do 17 października otrzymają oni dodatek Oaza wystroju. Trzeba będzie jednak zalogować się do gry w tym przedziale czasowym. Subskrybenci EA Play dostaną także dodatek Witaj w pracy, a ci z kontem EA Play Pro otrzymają Witaj w pracy oraz Małe dzieci i akcesoria.

Źródło: tabletowo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!