Nie mogę się doczekać! Thunderbird 115 Supernova z premierą za kilka dni

thunderbird
Thunderbird, “jeszcze” aktualne logo

No nareszcie! Po wielu zapowiedziach wiemy kiedy pojawi się nowy Thunderbird 115 Supernova! Uwaga: premiera za kilka dni.

Thunderbird 115 Supernova pojawi się 10 lipca

Thunderbird to aplikacja, którą pewnie dobrze znacie ale zapomnieliście, że istnieje. W jakiejś tam części desktopowe klienty poczty e-mail odeszły do lamusa, ale jak ktoś mocno polega na poczcie elektronicznej, to pewnie dalej korzysta z dedykowanego oprogramowania. Thunderbird to był taki jeden z najpopularniejszych klientów, ale od dłuższego czasu nie otrzymywał zbyt potężnego rozwoju. To się jednak jakiś czas temu zmieniło i już za kilka dni dostaniemy tego owoce.

Otóż już 10 lipca (przyszły poniedziałek) zostanie udostępniona nowa odsłona Thunderbirda. Mowa tu o Thunderbird 115 “Supernova”, która wnosi nowy interfejs i wiele innych zmian. Aplikacja ma wyglądać znacznie nowocześniej, a do tego być przejrzystsza i przyjemniejsza.

Jak możemy dostrzec na zrzutach ekranu, aplikacja będzie bardziej kolorowa i nieco schludniejsza. Natomiast nie utraci na funkcjonalności. Nadal możemy dostrzec dostęp do list zadań, chatów czy kontaktów. Aplikacja wygląda naprawdę dobrze i chyba sam skuszę się na jej instalację.

Przypominam: premiera 10 lipca!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!