PROMOCJA: gra Tom Clancy’s The Division do odebrania za darmo!

the division

Dzisiaj mamy dosyć smutny dzień, wszak jest 1 września. Po dwóch miesiącach odpoczynku wielu z Was musi się udać do szkoły na Rozpoczęcie Roku Szkolnego, a już jutro wróci do szkolnych ławek po niezwykle długiej przerwie trwającej aż od marca. Na osłodzenie tego czasu mamy dla Was świetną promocję, dzięki której możecie uzyskać grę Tom Clancy’s The Division za darmo!

Tom Clancy’s The Division to gra z 2016 roku (a więc jest całkiem nowa) typu akcji z elementami RPG, ukierunkowana na rozgrywkę wieloosobową. Fabuła gry nawiązuje do Dyrektywy 51, podpisanej tuż przed końcem kadencji przez prezydenta George’a W. Busha i zapewniającej ciągłość rządów w przypadku nadzwyczajnego zagrożenia dla kraju. Gra przedstawia nam tragiczne skutki zamachu bioterrorystycznego na ogromną skalę. W dobie pandemii koronawirusa SaRS-CoV-2 granie w The Division może wydawać się szczególne ciekawe.

Warto zobaczyć: PROMOCJA: 3 miesiące Premium w pCloud w cenie 1!

Tom Clancy’s The Division za darmo!

Ubisoft rozdaje grę Tom Clancy’s The Division za darmo. Wystarczy zalogować się w Uplay i przypisać grę do swojego konta. Promocja rozpoczęła się dzisiaj (to jest 1 września) i potrwa do 8 września do godziny 10:00, czyli do przyszłego wtorku. Promocja dotyczy tylko wersji przeznaczonej na komputery osobiste. Minimalne wymagania gry nie są zbyt wysokie i zawierają takie podzespoły jak 6 GB pamięci RAM, procesor Intel Core i5-2400, karta graficzna 2 GB GeForce GTX 560 oraz minimum 40 gigabajtów wolnej przestrzeni dyskowej.

>>Kliknij tutaj aby odebrać grę Tom Clancy’s The Division za darmo<<

Graliście kiedyś w The Division? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!