Total War: Shogun 2 do odebrania na Steam całkowicie za darmo!

Total War: Shogun 2 do odebrania na Steam całkowicie za darmo!

Ostatnie tygodnie przynoszą nam wręcz ogrom informacji o darmowych grach, które możemy nawet dodać do konta i pobrać je dopiero wtedy, gdy będziemy chcieli w nie zagrać. Teraz na Steam rozpoczęła się promocja Total War: Shogun 2. Jeśli jesteście fanami strategii to nie możecie przejść obok tego tytułu obojętnie!

Total War: Shogun 2 całkowicie za darmo!

Myślę, że serii Total War fanom strategii nie trzeba przedstawiać. Część oznaczona jako Shogun 2 trafiła na rynek w marcu 2011 roku. Oczywiście nie jest to nowa produkcja, ale myślę, że nadal może dać ona graczom wiele godzin ciekawej rozgrywki. Rozgrywka prowadzona jest w szesnastowiecznej Japonii. Gracz wciela się w rolę jednego z dziewięciu przywódców klanu i musi zrobić wszystko, aby stać się nowym shogunem czyli przywódcą całego kraju. Osiągnięcie tego nie będzie jednak łatwe. Jak przystało na strategię musimy odpowiednio zarządzać armią, rozwijać nasze jednostki, a także zadbać o odpowiednią ekonomię.

Co ciekawe główną kampanię możemy przejść zarówno samotnie jak i razem z innym graczem. Dodatkowo nie zabrakło także trybu multiplayer i teraz, w momencie, gdy Total War: Shogun 2 jest dostępny na Steam całkowicie za darmo liczba osób, które będą grać w tę produkcję może znacząco wzrosnąć. Jeśli zatem jesteście fanami strategii, a jednocześnie okres epidemii koronawirusa sprawia, że przeszliście wszystkie gry, które posiadacie to zdecydowanie polecam odebrać Total War: Shogun 2.

Zobacz także: Allegro Smart za darmo na kolejny miesiąc dla wszystkich użytkowników!

Gra ta tak naprawdę już jest dostępna na Steam całkowicie za darmo. Promocja ta potrwa do 1 maja do godziny 19.00. Oczywiście wszystkie osoby, które dodadzą Total War: Shogun 2 do swojego konta Steam będą mogły grać w produkcję tę także w późniejszym czasie.

Co myślicie o Total War: Shogun 2? Jesteście fanami gier strategicznych? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!