Sztuczna inteligencja napisze tweeta za pomocą Twoich publikacji. Oto TweetyAI

tweety
Tweety

Twitter to coraz popularniejszy serwis społecznościowy w Polsce. To właśnie tam bardzo chętnie nawiązujemy dyskusje oraz wypowiadamy się na różne tematy. Jak się okazuje, powstał bot, który z wykorzystaniem algorytmów pisze tweety analizując słowa, które sami używamy.

TweetyAI – co powiedziałaby SI Twoimi słowami?

Jak się okazuje, już jakiś czas temu powstała specjalna aplikacja, której wykorzystanie jest całkiem proste, jednak “pod spodem” znajdują się zaawansowane algorytmy. Otóż TweetyAI pobiera 100 ostatnich tweetów użytkownika (zarówno tweety, jak i odpowiedzi oraz podania dalej). Następnie wykorzystuje algorytm łańcucha Markowa, który oblicza prawdopodobieństwo danego zdarzenia na podstawie poprzednich wyników.

Wynikiem jest tweet napisany słowami, które wykorzystał dany użytkownik na przestrzeni stu ostatnich publikacji. Od razu treść jest podawana jakoby dany user faktycznie coś takiego napisał. Wynik – na podstawie mojego konta – możecie zobaczyć poniżej.

tweetyai
Czasami wynik brzmi całkiem dobrze

Za każdym razem generator pokazuje nieco inną wiadomość. Niestety, można wykonać tylko trzy próby – dalej aplikacja prosi nas o zapłacenie subskrypcji 3,99 USD za korzystanie z aplikacji. Ewentualnie możemy powrócić kolejnego dnia, aby ponownie skorzystać z aplikacji.

tweetyai
A czasami treść nie ma większego sensu

Zauważyłem jednak, że uruchomienie strony tweetyai.com w drugiej przeglądarce lub w trybie prywatnym wystarcza, aby otrzymać dostęp do kolejnych prób generowania. Jak chcecie skorzystać z programu, to wejdźcie >>tutaj<<.

Źródło: TweetyAI

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!