Jesteście w stanie tyle zapłacić za Twitter Blue? Znamy cenę w Polsce

twitter

Informacji o usłudze Twitter Blue pojawia się w internecie coraz więcej. W końcu znalazła się i ta najważniejsza. Ile to wszystko będzie nas kosztować?

Twitter Blue. Czy takie nowości przyjmą się w mediach społecznościowych?

Twitter postanowił uruchomić swoją pierwszą płatną usługę. Co będą mogli robić posiadacze premium? Jak podaje źródło, użytkownicy w ramach płatnego planu będą mieć możliwość kasowania tweetów po ich wysłaniu, ale jeszcze przed ich publikacją. Brzmi nieco dziwnie i przyznaję, że sam oczekiwał bym czegoś innego. Tymczasem kasowanie będzie działać tak, że po kliknięciu przycisku publikacji pojawi się kilkusekundowy licznik czasu, który pozwoli anulować tę decyzję i wycofać tweeta zanim ktokolwiek zdąży go zobaczyć.

twitter

Płatna wersja Twittera ma umożliwić także zachowywanie i zapamiętywanie tweetów. Użytkownicy będą mogli tworzyć zakładki, które pozwolą zapisywać publikacje na później. Będzie można tworzyć różne kolekcje, przez co łatwiej odnajdziemy zapamiętane treści. Ponadto podobno będzie możliwość udostępnienia ich znajomym.

W pakiecie Twitter Blue znajdzie się też tryb czytnika, który ułatwi przeglądanie długich wątków na stronie. Ponadto płatny plan pozwoli użytkownikom zmienić kolory, w tym logo aplikacji. Domyślamy się, że użytkownicy, którzy wykupią abonament nie będą widzieć reklam czy sponsorowanych treści, ale nie ma jeszcze potwierdzenia tej funkcjonalności.

Jak podaje źródło, w Polsce opłata miesięczna za Twitter Blue wyniesie 13,99 złotych. Czy to dużo, czy to mało, oceńcie sami. Z pewnością jednak dla części osób będzie to kolejny abonament skrycie zmniejszający co miesiąc saldo na koncie, “bo przecież to nie jest duża cena”.

Źródło: rp.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!