Vivo NEX 2 może dostać odczepiany moduł aparatu. Wygląda to jak wizja przyszłości

vivo nex 2 1

Tak naprawdę druga generacja vivo NEX trafiła już na rynek. Model ten był oznaczony jako NEX Dual Display i, jak sama nazwa wskazuje, otrzymał on dwa ekrany. Teraz chiński producent pracuje nad czymś zupełnie nowym. Czymś mogącym zaskoczyć cały świat mobilny!

vivo NEX 2 z odczepianym aparatem?

Możecie się ze mną zgodzić lub nie, ale w mojej ocenie rynek smartfonów od dłuższego czasu jest najzwyczajniej w świecie nudny. Oczywiście mamy coraz to mocniejsze procesory, lepsze aparaty czy szybsze ładowania, ale nadal brakuje jakiegokolwiek przełomu. Firma vivo znana jest z niecodziennych rozwiązań i prób zaskoczenia świata swoimi pomysłami. I taki właśnie ma być NEX 2 czyli tak naprawdę trzecia generacja tego urządzenia.

vivo nex 2 2

Według najnowszych plotek smartfon ten ma otrzymać odczepiany moduł aparatu. Co to oznacza? Na froncie nie znajdziemy jakiegokolwiek oczka odpowiedzialnego za zdjęcia typu selfie, a ramkę z tylnymi aparatami będziemy mogli w dowolnym momencie wyciągnąć i.. przyczepić do praktycznie każdej powierzchni. Także do frontu telefonu aby wykonać selfie. I muszę przyznać, że rozwiązanie to wyjątkowo przypadło mi do gustu. Jest to coś zupełnie nowego i coś co wiele osób może wykorzystać w swoim życiu. Jest to tylko jeden problem. Jaki? Już tłumaczę.

Zobacz także: vivo ogłasza nową wersję gamingowego smartfona iQOO Space Knight Limited Edition

vivo NEX 2 to tylko plotka

Tak, informacje dotyczące nadchodzącego smartfona firmy vivo nie pochodzą od samego producenta. Tym samym mówimy o fanowskich konceptach, a nie rzeczywistym wyglądzie urządzenia. Niemniej jednak chiński producent jest na tyle nieprzewidywalny i pomysłowy, że istnieje, wprawdzie niewielka, szansa, że właśnie tak będzie wyglądać NEX 2. Co więcej plotki mówią o dwóch wersjach smartfona – z Snapdragonem 7XX oraz 855. Oczywiście informacje te także traktowałbym z lekkim przymrużeniem oka. Tak naprawdę musimy poczekać na pierwsze przecieki opublikowane przez samego producenta lub pracowników firmy. Czy właśnie tak powinny wyglądać smartfony w najbliższej przyszłości? Moim zdaniem jest to rewelacyjny pomysł!
vivo nex 2 3

Co myślicie o tak wyglądającym vivo NEX 2? Znaleźlibyście zastosowanie dla odczepianego aparatu tylnego? Zapraszamy do dyskusji!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!