Nowe informacje na temat vivo Nex 3! Zapowiada się całkiem ciekawie

Vivo NEX
Vivo NEX

vivo potrafi wypuścić ciekawe smartfony. Przykładowo, model Nex S2 posiadał dwa wyświetlacze. Zupełnie inną sprawą jest to, że chyba nikt nie potrafi znaleźć dla tego jakiegoś super zastosowania… Niemniej, ich nadchodzące urządzenie, Nex 3, może być kolejnym całkiem interesującym produktem!

Dual SIM, w sumie nikogo to chyba nie zaskoczy, ale…

co jeśli powiem Wam, że jedna z kart SIM będzie współpracowała z siecią 5G? To już brzmi nieco ciekawiej, prawda? Widać, że producent myśli przyszłościowo, chociaż w zasadzie sieć 5G już teraz zaczyna nas otaczać. Skąd w ogóle taka informacja? Otóż pochodzi ona prosto z profilu jednego z menadżerów marki vivo na portalu Weibo. Wcześniej już wiedzieliśmy, że będzie on wspierał nowy standard sieci komórkowej, lecz teraz pojawił się taki screen.

vivo Nex 3 screen

Widać wyraźnie w lewym górnym rogu to, że wykorzystywane są tutaj dwie karty SIM. Jest jeszcze jedna ciekawa rzecz, którą możemy tu znaleźć. Spójrzcie na ikonki w prawym górnym rogu. Nie, nie chodzi mi o Bluetooth, to norma… Na lewo od niej widnieje ikonka NFC, co wcale nie jest oczywistością w chińskich smartfonach. Tak więc najwidoczniej będziemy mogli nim płacić zbliżeniowo w sklepach za zakupy. Odkąd posiadam Xiaomi Mi MIX 2S, który to posiada również NFC, pokochałem tę metodę płatności. To wielka wygoda móc wyjść po zakupy jedynie ze smartfonem, serio.

Warto przeczytać: Dyrektor submarki Xiaomi zdradza szczegóły specyfikacji Redmi Note 8

Co jeszcze wiemy o tym smartfonie?

W sumie, niewiele. Mówi się, że będzie posiadać ekran o zakrzywionych krawędziach bocznych. Ma on też pokrywać naprawdę sporą część panelu przedniego ów urządzenia. Napędzać go będzie najprawdopodobniej Snapdragon 855+, tym samym będzie to ich pierwszy produkt, którego sercem będzie ta jednostka. Podobno znaleźć ma się tam też potrójny aparat na pleckach, to raczej nie powinno nikogo zaskakiwać. To już standard, a aby patrzeć, to cztery oczka na pleckach będą normą w smartfonach tej klasy.

Jak myślicie, czy smartfon ten zagości na naszym kontynencie?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!