Vivo potwierdza swoją obecność na MWC 2020. Co nowego zobaczymy?

Vivo potwierdza swoją obecność na MWC 2020. Co nowego zobaczymy?

Targi Mobile World Congress to coroczne wydarzenie, które odbywa się w Barcelonie. Do Hiszpanii zjeżdżają się najwięksi producenci elektroniki użytkowej i prezentują światu swoje nowości. Teraz Vivo potwierdza swoją obecność na MWC 2020! Czy możemy spodziewać się czegoś nowego?

Vivo zapowiada własne wydarzenie na MWC 2020

Co ciekawe producent z Państwa Środka pojawi się na targach nie tylko jako wystawca, ale także przygotuje własne wydarzenie, które odbędzie się już 23 lutego 2020. Tym samym możemy przypuszczać, że w Barcelonie zobaczymy coś zupełnie nowego. Przyznam szczerze, że nie spodziewałbym się europejskiej premiery modelu, który już wcześniej pojawił się w Chinach czy Indiach. Targi Mobile World Congress mają to do siebie, że firmy prezentują światu najczęściej coś co ma zaskoczyć nas wszystkich, a jednocześnie nawiązać realną walkę z konkurencyjnymi nowościami.

Vivo potwierdza swoją obecność na MWC 2020. Co nowego zobaczymy?

Z drugiej jednak strony kilka dni temu w Państwie Środka zadebiutował Vivo X30 Pro 5G czyli pierwszy na świecie smartfon wyposażony w Exynosa 980. Co więcej sprzęt ten, przynajmniej według zapewnień samego producenta, ma oferować niesamowitą jakość zdjęć i to zarówno przy dobrych warunkach oświetleniowych jak i w nocy. I to właśnie Vivo X30 Pro 5G mógłby pojawić się w MWC 2020 jako flagowiec chińskiej firmy przeznaczony także na rynek europejski.

Zobacz także: Vivo ujawnia plan aktualizacji swoich smartfonów do FunTouch OS 10

Na MWC 2018 widzieliśmy Vivo APEX. I kolejną z hipotez może być to, że w tym roku w Barcelonie zobaczymy kolejny koncepcyjny smartfon, który będzie wykorzystywać coś czego jeszcze nie widzieliśmy. Jak widać wydarzenie organizowane przez producenta z Państwa Środka owiane jest gigantyczną tajemnicą. Niemniej jednak Vivo już niedługo powinno opublikować w sieci kolejne informacje na ten temat. Na Mobile World Congress 2020 oczywiście pojawimy się także my, a co za tym idzie możecie liczyć na relację z pierwszej ręki!

Czego oczekujecie po Vivo? Jakie urządzenie najchętniej zobaczylibyście na targach MWC 2020 w Barcelonie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!