vivo pracuje nad pierwszym tabletem. Ma być naprawdę dobry

vivo

To, że tablety wracają do łask, to wiemy od dawna. Kolejnym tego dowodem jest fakt, że następny producent zamierza takowy sprzęt wypuścić, a jest to vivo.

Pandemia sprawiła, że coraz więcej ludzi zaczęło się rozglądać za tabletem. Wszak to właśnie te urządzenia w wielu aspektach bardzo dobrze nadają się do nauki i pracy zdalnej. Tematem zainteresowali się również producenci, którzy postanowili rynek wypełnić nowościami. Wiemy, że coraz więcej firm pracuje nad swoimi rozwiązaniami. Do tej pory zrobiło to realme przy okazji realme Pad oraz Xiaomi prezentując Xiaomi Pad 5. Słyszeliśmy już o tym, że także OnePlus chce mieć swój tablet. Teraz natomiast wyciekły szczątkowe informacje o tablecie od vivo.

vivo zaoferuje naprawdę wydajny tablet

Jak się okazuje, vivo pracuje nad tabletem, który może zaskoczyć wydajnością. Ma on pracować w oparciu o procesor Qualcomm Snapdragon 870. Dodatkowo mówi się o ekranie z częstotliwością odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz, a także o cienkich ramkach wokół ekranu.

vivo
(fot. Weibo)

Pierwsze przecieki wspominają również o baterii, której pojemność ma wynosić 8040 mAh. Co ciekawe, tablet ma pracować w oparciu o system OriginOS, który ma powstać z myślą właśnie o tego typu sprzęcie. Domyślam się, że to jest jakaś forma ich własnej nakładki na Androida. Tablet prawdopodobnie zadebiutuje jeszcze w 1. połowie 2022 roku.

Źródło: gizmochina przez Tabletowo

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!