W co zagramy w maju w ramach abonamentu PlayStation Plus?

playstation plus

W maju Sony przygotowało coś dla fanów strategi oraz symulatorów. Posiadacze abonamentu PlayStation Plus w tym miesiącu będą mogli zagrać w Cities: Skylines oraz Farming Simulator 19. Bez wątpienia produkcje te nie wszystkim graczom przypadną do gustu, ale część z nich wciągną na wiele godzin!

Farming Simulator 19

Myślę, że seria Farming Simulator jest czymś, czego zbyt wielu osobom nie trzeba przedstawiać. W grze tej wcielamy się w rolę współczesnego rolnika, który może uprawiać ziemię w dwóch amerykańskich i jednej europejskiej lokalizacji. Każde z tych miejsc różni się oczywiście warunkami terenowymi i oferuje graczom całkowicie inne wyzwania. Do dyspozycji mamy ponad 300 autentycznych pojazdów i urządzeń rolniczych. Nasze zadanie w Farming Simulator 19 jest niezwykle proste – musimy opiekować się całym gospodarstwem oraz sprzedawać zebrane plony. Zarobione pieniądze możemy oczywiście zainwestować w jeszcze lepszy sprzęt. Nie zabrakło także trybu online, w którym możemy odwiedzić farmy innych graczy.

Cities: Skylines

Druga z gier dużo bardziej wpisuje się w mój gust. Cities: Skylines to symulacja, w której musimy zbudować miasto swoich marzeń. To od nas zależy jak ułożone będą drogi, trasy linii autobusowych czy gdzie znajdą się kluczowe dla funkcjonowania społeczności budynki. Gracz staje się burmistrzem, który musi zadbać nie tylko o wygląd miasta, ale także spełnić potrzeby mieszkańców. Musimy pamiętać o edukacji, opiece zdrowotnej czy bezpieczeństwie.

Zobacz także: Sony niespodziewanie prezentuje kontroler do PlayStation 5. DualSense wygląda naprawdę ciekawie!

Cities: Skylines bez wątpienia może dać fanom tego typu gier naprawdę sporo zabawy. Sam grałem w produkcję tę na komputerze i muszę przyznać, że wybudowanie w pełni funkcjonalnego miasta to naprawdę niemałe wyzwanie. Jeśli lubicie strategie ekonomiczne i posiadacie abonament PlayStation Plus to zdecydowanie polecam sprawdzić tę grę!

Co myślicie o majowych grach dostępnych w ramach abonamentu PlayStation Plus? Która z produkcji bardziej przypada wam do gustu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!