Strona główna Aktualności W Indiach pojawiają się ekspresowe automaty ze sprzętem Xiaomi

W Indiach pojawiają się ekspresowe automaty ze sprzętem Xiaomi

-

Wyobraźcie sobie sytuację gdy przy automatach z kawą, napojami czy przekąskami stoją podobne kioski z.. sprzętem Xiaomi. Brzmi jak żart? Nic bardziej mylnego. Gigant z Państwa Środka zaczyna wprowadzać Mi Express Kiosks na terenie całych Indii.

Nowy sposób na pozyskanie klientów

Xiaomi to nie tylko smartfony. To także cały ogrom akcesoriów, sprzętu audio czy inteligentnych urządzeń ubieralnych. W Mi Express Kiosks mamy znaleźć właśnie to co użytkownicy mogą potrzebować w danej chwili. Tym samym w ekspresowych automatach chińskiego producenta mieszkańcy Indii będą mogli zakupić Mi Bandy, kable do ładowania, słuchawki czy pokrowce. Co jednak w sytuacji gdy nagle pojawi się potrzeba zakupu nowego smartfona Xiaomi lub Redmi? Żaden problem. Oczywiście telefony to to z czego firma z Państwa Środka jest najbardziej znana, a co za tym idzie w Mi Express Kiosks nie mogło ich zabraknąć.

xiaomi mi express kiosk

Gdzie zostaną umiejscowione Mi Express Kiosks? Tak naprawdę na terenie całych Indii. Ekspresowe automaty znajdą swoje miejsce przede wszystkim na stacjach metra czy lotniskach. Trzeba przyznać, że pomysł Xiaomi wydaje się wręcz genialny w swojej prostocie. Z jednej strony odwiedziny w sklepie firmowym pozwalają nam otrzymać wszystkie niezbędne informacje od pracownika oraz zapytać go o poradę, a z drugiej dla chińskiego giganta koszt postawienia Mi Express Kiosks będzie dużo niższy niż otwieranie kolejnych sklepów i zatrudnianie pracowników.

Zobacz także: Xiaomi w Indiach radzi sobie naprawdę dobrze.

Chiński gigant nie zrezygnuje oczywiście z tradycyjnych punktów sprzedaży. W tym roku celem Xiaomi jest otworzenie 10 000 sklepów na terenie całych Indii. I chociaż wydaje się to nieprawdopodobne to firma ta już niejednokrotnie pokazywała nam, że nie istnieją dla niej rzeczy niemożliwe. Czy Mi Express Kiosks trafią także do innych krajów? Tego, przynajmniej na razie, bym się nie spodziewał. To Indie są miejscem, gdzie Xiaomi cieszy się największą popularnością i myślę, że tam automaty ekspresowe mają sens.

Co myślicie o nowym pomyśle Xiaomi? Zapraszamy do dyskusji!

Źródłogizchina.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej