W sieci pojawiły nowe informacje o nadchodzącym budżetowcu Motoroli

moto g9 plus

Motorola wciąż nie zwalnia tempa i pokazuje kolejne smartfony z budżetowej i średniej półki cenowej. Pojawiły się przecieki na temat kolejnego reprezentanta najniższej półki cenowej. To Motorola Moto E7 – znamy jej wygląd oraz kilka rzeczy na temat specyfikacji tego urządzenia.

Moto E7 to będzie typowo budżetowy smartfon

W internecie pojawiły się rendery Motoroli Moto E7, nadchodzącego budżetowca tego producenta. Z nich wynika, że będzie to klasyczny reprezentant tej półki cenowej pod kątem wyglądu. Chodzi tu o nie najmniejsze ramki oraz wcięcie w ekranie w kształcie kropli wody. Na grafikach widzimy czytnik linii papilarnych, wraz z widocznym logiem Motoroli, a ten element wyposażenia w tej klasie nie jest wcale taki oczywisty. Nie zapomniano też o porcie słuchawkowych jack 3.5 mm, ale to standard w tego typu urządzeniach.

Moto E7

Zobacz także: Moto G 5G i Moto G9 Power oficjalnie debiutują w Polsce!

Według doniesień, jeszcze w tym miesiącu Moto E7 powinna ujrzeć światło dzienne. Wynika to z faktu, iż ostatnio to urządzenie otrzymało różne certyfikacje. Znamy też małe co nieco na temat jego specyfikacji. Ekran ma mieć przekątną 6.2-cala, a jego rozdzielczość to będzie HD+. We wcięciu u góry ekranu znajdzie się 5 Mpix aparat do selfie. Z tyłu, na tej wysepce, umieszczone zostaną dwa aparaty: 48 Mpix + 2 Mpix. To drugie oczko zapewne będzie pomagało przy wykrywaniu głębi. Prawdopodobnie jego sercem będzie procesor MediaTek, lecz dokładny model układu jest nam nieznany. Wspierać ma go, zależnie od wersji 2 lub 4 GB RAM-u. Dziwne, że nie pojawiły się informacje o 3 GB, takiej wersji pomiędzy. Zasilany ma być baterią o pojemności 5000 mAh, co zazwyczaj w takich smartfonach przekłada się na 2 dni pracy na jednym ładowaniu. Jak widać, typowy budżetowiec, choć z pewnymi plusami, takimi jak czytnik linii papilarnych czy aparat 48 Mpix. Cena, jakiej należy się spodziewać to okolice 100 dolarów, co czyniłoby go niezłą konkurencją dla smartfonów Redmi z serii A.

Co Waszym zdaniem powinien oferować budżetowy smartfon
w tych okolicach cenowych? Dajcie znać w komentarzach!

Na grafice tytułowej widzicie Motorolę Moto G9 Plus,
sprawdźcie jej recenzję TUTAJ!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!