W sieci pojawiły się rendery nowego smartfona OPPO ze sliderem

W sieci pojawiły się rendery nowego smartfona OPPO ze sliderem

OPPO jest jednym z tych producentów, który potrafi zaskoczyć świat swoimi pomysłami. Pamiętacie jeszcze patent tej chińskiej firmy dotyczący slidera, o którym pisaliśmy w marcu tego roku? Teraz w sieci pojawiają się rendery urządzenia, które ma właśnie wykorzystać to rozwiązanie.

OPPO ze sliderem

Chiński producent jest jedną z firm, która jako pierwsza postawiła na slider w smartfonie. Find X zaskoczył świat i podbił serca naprawdę wielu mieszkańców azjatyckich krajów. Wprawdzie w Europie nie zdobył większej popularności, przede wszystkim za sprawą swojej wysokiej ceny, ale i tak jest to naprawdę niezłe urządzenia, które i mi przypadło do gustu. Tym samym z niecierpliwością wyczekuje premiery kolejnego telefonu tego producenta korzystającego ze slidera. I wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że już niedługo może mieć miejsce premiera tego typu urządzenia.

W sieci pojawiły się rendery nowego smartfona OPPO ze sliderem

Zobacz także: Oppo dzieli się technologią szybkiego ładowania VOOC z innymi firmami. Co to dla nas oznacza?

Rendery, które własnie pojawiły się w sieci dotyczą najprawdopodobniej następcy modelu Find X. Nadal nie wiemy czy smartfon ten trafi na rynek jako Find Z, Find Y czy Find X2. Tak naprawdę informacje o każdej z tych nazw pojawiały się już w sieci, a co więcej nawet zostały one zarejestrowane jako znaki towarowe w niektórych krajach. Co zatem wiemy o tegorocznym flagowcu OPPO? Smartfon ten ma otrzymać dwa aparaty tylne i dwa przednie ukryte w sliderze. Sam rozsuwany mechanizm nie będzie jednak zajmować całej powierzchni plecków, a wysuwać się będzie jedynie ich część. Trzeba przyznać, że, przynajmniej patrząc na rendery, wygląda to naprawdę dobrze i tego typu wygląd może przyciągnąć sporo potencjalnych klientów.

W sieci pojawiły się rendery nowego smartfona OPPO ze sliderem

Jeśli chodzi o specyfikację to spodziewamy się topowych podzespołów. Qualcomm Snapdragon 855 Plus, minimum 6 GB RAM-u, 128 GB pamięci wewnętrznej i do tego ogniwo o pojemności co najmniej 4000 mAh i otrzymujemy urządzenie praktycznie kompletne. Kiedy możemy spodziewać się premiery następcy modelu Find X? Raczej nie szybciej niż w czwartym kwartale tego roku, a co za tym idzie musimy uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości.

Co myślicie o tak wyglądającym smartfonie OPPO? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!