W takiej cenie zakup PlayStation Classic zaczyna nabierać sensu

playstation classic

Ciężko nazwać najnowszą konsolę Sony udanym produktem. PlayStation Classic otrzymał wiele negatywnych recenzji i to zarówno recenzentów jak i samych użytkowników. Teraz cena urządzenia została obniżona. Czy sprawi to, że zdobędzie ono popularność?

Sentymentalna konsola

Sony tworząc PlayStation Classic chciało podbić serca tych wszystkich, którzy tęsknią za starymi produkcjami z PSX-a. W teorii wszystko wyglądało bardzo dobrze, ale rzeczywistość szybko zweryfikowała plany japońskiego producenta. Fala krytycznych recenzji i użytkownicy narzekający przede wszystkim na wysoką cenę i niewielką bibliotekę gier sprawili, że sprzedaż PlaStation Classic wyglądała bardzo mizernie. Co więcej nie wszystkie produkcje działały w pełni płynnie i niejednokrotnie pojawiały się błędy. Za niespełna 450 zł bez problemu można kupić PlayStation 3 czy nawet okazyjnie PlayStation 4, a jak zapewne większość z was wie konsole te oferują zdecydowanie więcej funkcji.

playstation classic 3

Teraz cena PlayStation Classic została obniżona na 299 zł. I to wydaje się zdecydowanie uczciwszą ofertą. W szczególności gdy dzięki odblokowaniu konsoli możemy grać także w inny gry niż te domyślnie zainstalowane tworząc kopie oryginalnych produkcji na PSX-a, które posiadamy. Osoby odpowiedzialne za modyfikację systemową chcą iść o krok dalej i uruchomić także nowsze gry oraz różne emulatory. Musimy pamiętać jednak o tym, że istnieje prawdopodobieństwo uszkodzenia konsoli podczas uruchamiania produkcji z dysku zewnętrznego. Czy obniżenie ceny sprawi, że PlayStation Classic zdobędzie większą popularność? A może nadal jest to zbyt wysoka cena? Miejmy nadzieję, że Sony podzieli się w przyszłym roku wynikami sprzedażowymi swojej najnowszej konsoli.

playstation classic 2

Co myślicie o konsoli PlayStation Classic? Czy 299 zł jest dobrą ceną za urządzenie Sony? Zapraszamy do dyskusji!

Zamów PlayStation Classic w obniżonej cenie w sklepie x-kom.pl

Dodaj komentarz