W tym miesiącu OnePlus pokaże nam coś jeszcze!

W tym miesiącu OnePlus pokaże nam coś jeszcze!

Już 14 października odbędzie się premiera OnePlus 8T – ulepszonej wersji ich aktualnego flagowca. Okazuje się, że to nie koniec, w tym miesiącu ma się odbyć jeszcze jedna prezentacja tej firmy. Podobno jeszcze pod koniec tego miesiąca mamy poznać dwa nowe smartfony tego producenta!

OnePlus chce wypuszczać nie tylko flagowce

Nie tak dawno temu swoją premierę miał OnePlus Nord – drugi w historii tego producenta średniopółkowy smartfon. W porównaniu do OnePlus X, czyli pierwszego ich tego typu urządzenia, ten jest całkiem udany. Miałem okazję go dla Was recenzować i według mnie to całkiem ciekawe urządzenie, choć nie jest wolny od wad. Myślę, że mogliście usłyszeć o problemach z dziwną, zieloną poświatą na ekranie tego urządzenia. Mój egzemplarz był akurat od tego wolny, aczkolwiek za dużo razy widziałem już posty o tym, by uznać to za pojedyncze przypadki.

Jednak dzisiaj nie o nim, a o kolejnych smartfonach z tej serii. Serii? Ale jak to? Wiele wskazuje na to, że Nord od teraz będzie serią tańszych smartfonów tego producenta. Już 26 października tego roku światło dzienne mają ujrzeć dwa kolejne urządzenia OnePlus, które wcale nie będą flagowcami. Mają to być smartfony OnePlus Nord N10 5G oraz OnePlus Nord N100. Informacje te pochodzą od znanego leakstera – Steve’a Hemmerstoffera. Już niejednokrotnie jego przecieki się potwierdzały i nic nie zapowiada tego, by tym razem było inaczej. Pierwszy z nich ma być to jeden z tańszych smartfonów z 5G, bowiem jego cena ma nie przekraczać 400 dolarów. Jego sercem prawdopodobnie będzie nowy układ firmy Qualcomm – Snapdragon 690 5G, któremu towarzyszyć ma 6 GB RAM-u. Oprócz tego, z ciekawszych rzeczy ma się tam znaleźć ekran o odświeżaniu 90 Hz. Z kolei drugi smartfon to będzie budżetowa propozycja ze Snapdragonem 460 na pokładzie. Przypominam jednak, że to jedynie przecieki. Mimo tego, iż wielokrotnie już sprawdzały się one, nie bierzmy tych informacji jako pewniaki. Niemniej, sama data premiery raczej się potwierdzi na pewno.

Bardzo mnie ciekawi to, jak OnePlus poradzi sobie z tą kategorią smartfonów.
Czekacie na nowe, tańsze urządzenia tego producenta?

Na grafice tytułowej widzicie OnePlus Nord.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!