Strona główna Producenci Huawei Walentynkowe promocje od Xiaomi i Huawei!

Walentynkowe promocje od Xiaomi i Huawei!

-

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Pierwsze sklepy czy producenci już opublikowali informacje o swoich promocjach, a teraz kolejną wyprzedaż przygotowało Xiaomi. Swoją ofertę przedstawił także Huawei!

Kolejna promocja Xiaomi i błyskawiczna wyprzedaż

Standardową promocją objęte będą następujące produkty:

  •  Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2S wraz z zapasowym filtrem antybakteryjnym HEPA. Cena: 799 zł zamiast 868 zł.
  • Opaska fitness Mi Band 3 wraz z dwoma zamiennymi paskami w kolorze niebieskim i pomarańczowym. Cena: 149 zł zamiast 188,98 zł.
  • Mi Power Bank Pro Gold 10000 mAh. Cena: 99 zł zamiast 129 zł.
  • Lampka nocna RGB Mi Bedside Lamp Gold. Cena: 199 zł zamiast 249 zł.
  • Zestaw ręczników ZSH Face & Bath Towels. Cena: 149 zł zamiast 199 zł.
  • Poduszka podróżna 8H Travel U-Shaped Pillow (Grey / Beige). Cena: 59 zł zamiast 79 zł.

Promocja rozpocznie się już 8 lutego o godzinie 10.00 i potrwa do 14 lutego do godziny 23.59 lub do wyczerpania zapasów. Dodatkowo przygotowano także kolejną edycję wyprzedaży błyskawicznej. Tym razem przyszedł czas na głośnik Mi Bluetooth Speaker Basic 2 White (cena 69 zł zamiast 99 zł). Wyprzedaż rozpocznie się 12 lutego o godzinie 10.00 i potrwa do wyczerpania zapasów.

Kup smartwatch i otrzymaj sportową opaskę od Huawei

Każdy, kto kupi pomiędzy 8 a 24 lutego inteligentny zegarek Huawei Watch GT (jego recenzję znajdziecie tutaj), otrzyma sportową opaskę Band 2 Pro. Oferta dostępna będzie u operatorów Orange, Play i T-Mobile, a także w sklepach x-kom, Media Expert, EURO-NET, Media Markt, Komputronik, Neonet i Huawei Warszawa w Centrum Handlowym Arkadia. Tym samym Huawei Band 2 Pro może być idealnym prezentem dla naszej drugiej połówki na zbliżające się wielkimi krokami walentynki.

huawei watch gt

Co myślicie o promocji przygotowanej przez Xiaomi oraz Huawei? Zapraszamy do dyskusji!

Kamil Kuźnik
Student Automatyki i Robotyki na AGH w Krakowie. Z technologią związany od najmłodszych lat. Fan szybkich smartfonów, ciekawych słuchawek i dobrego piwa.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej