„Waterdrop” od Vivo nadchodzi! Podobno jest unikalny

Czyżby osiadł kurz na Vivo NEX? Wychodzi na to, że jego chwile chwały już odeszły w niepamięć i Vivo pracuje już nad nowym telefonem. Nex był wyjątkowy, ze względu na rozsuwaną konstrukcję i przedni panel niemal w całości przeznaczony na ekran. Teraz, nadchodzący telefon o nazwie kodowej „Waterdrop” ma również czymś zaskoczyć i prawdopodobnie będzie to wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd.

Minimum informacji o wyglądzie

Chińskie plotki jednoznacznie twierdzą, że to nad czym pracuje Vivo, jest wyjątkowe. Telefon „Waterdrop” ma zdobyć serca recenzentów oraz klientów. Według jednego z „plotkarzy”, nigdy nie było jeszcze takiego projektu telefonu. Dla niego jest to pierwszy raz, kiedy którykolwiek producent tak odważnie idzie w wygląd telefonu. Niestety, nie powiemy za dużo na ten temat.

VIVO

Ice Universe daje nam znać, że telefon prawdopodobnie będzie nawiązywał do NEX’a czy Honor Magic. Ma to być obudowa, która przypominać może kamień, jeśli chodzi o kolorystykę, połysk czy dotyk. Wiecie o co chodzi. Niektórzy z bardziej ambitnych sugerują, że inspirowany jest powieścią „Problem Trzech Ciał”, jednak niestety, nie czytałem jej. Może ktoś z was ją zna i coś na ten temat powie? Zbyt mało obrazu telefonu jest na tych zdjęciach i niestety, ciężko coś więcej o nim powiedzieć.

VIVO

Wydaje się nieco, jakby telefon był jednością. Tak jakby jedna bryła, bez podziału na klejony ekran czy coś w tym stylu. Jedność. Możliwe jest, że telefon będzie bezramkowcem, a na zaokrągleniach będzie działał ekran? Tego nie możemy teraz powiedzieć. Jeśli tak będzie, to rozwiązanie dość oryginalne, ale czy będzie miało szansę powodzenia, to dopiero się okaże.

Wyobrażacie sobie telefon, który w pełni byłby pozbawiony otworów czy przycisków? Jest to możliwe? Pozostaje nam śledzić informacje na jego temat i wyczekiwać premiery.

Zobacz też: Vivo pracuje nad tańszą wersją modelu NEX Dual Display wyposażoną w Qualcomm Snapdragona 710

Szum powstały wokół telefonu jest doprawdy interesujący. Sporo osób mówi na jego temat, a tak naprawdę wiemy naprawdę niewiele. Ale czy nikogo by nie zainteresowały takie określenia o wyglądzie nowego Vivo? Pewnie nie – ciekawość wygra. Zobaczymy, czy będzie to prawdziwy telefon przyszłości.

Jak myślicie, co takiego wymyśliło Vivo? Co wam przypominają te wycinki?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!