Weekendowa wyprzedaż x-kom. Wybraliśmy najciekawsze promocje.

Samsung Galaxy S10e
Samsung Galaxy S10e

Sklep x-kom przygotował wyprzedaż weekendową oraz sprzętu od Huawei. Dziś jest sobota, a już od wczoraj możecie kupić niektóre produkty po obniżonych cenach. Wybraliśmy spośród nich ciekawe propozycje, które mogłyby Was zainteresować.

Smartfony na weekendowej wyprzedaży x-kom

Motorola Moto G6

Moto G6
Ten telefon znajduje się także w naszym przeglądzie budżetowych smartfonów do 800 złotych. Po obniżeniu ceny jest to jeszcze bardziej atrakcyjna propozycja, gdyż Motorola dobrze wypadła w naszym teście i jej recenzję możecie przeczytać tutaj.

Samsung Galaxy A40

Galaxy A40
Galaxy A40 to przede wszystkim dość kompaktowy smartfon, gdyż posiada ekran AMOLED 5,9″ i mniej niż 14,5 cm wysokości. Telefon nie grzeszy wydajnością, ale jeśli przymierzaliście się do zakupu właśnie tego Samsunga, to nastała dobra okazja, by to zrobić.

Samsung Galaxy A50

Galaxy A50
Samsung Galaxy A50 to kolejny model z nowych galaktyk z serii A, które w tym roku pokazał Samsung. Ten telefon naprawdę nie ma się czego wstydzić i można zakwalifikować go do dobrych średniaków, a obniżona cena współgra z tym, co oferuje.

Huawei Mediapad M5 Lite 8

Mediapad M5 Lite
Tabet Huawei działa w oparciu o Kirina 710 z 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej. 8-calowy ekran ma rozdzielczość 1920 x 1200 i proporcje 16:10. Całość zasila bateria 5100 mAh. Do urządzenia dołączany jest power bank Huawei CP07 o pojemności 6700 mAh.

Dajcie znać jak podobają Wam się promocje przygotowane przez sklep x-kom. Może zdecydowaliście się na zakup któregoś z urządzeń?

Na zdjęciu wyróżniającym Galaxy S10e, którego recenzję możecie przeczytać na naszym portalu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!