Weź udział w licytacji charytatywnej x-kom i spędź czas na naszym planie filmowym!

x-kom 18 lat licytacje

Sklep x-kom obchodzi swoje 18. urodziny. Z tej okazji przygotowano dla Was wiele atrakcji. Oprócz samych promocji na stronie x-kom, możecie wziąć udział także w licytacji charytatywnej. Zawsze chciałeś nauczyć się profesjonalnie obsługiwać kamerę? Chcesz się doszkolić w byciu operatorem kamery? Weź udział w licytacji i wygraj udział na planie filmowym wspólnie z Mateuszem i Konradem!

18. urodziny x-kom to nie tylko promocje w sklepie!

Z okazji świętowania swoich 18. urodzin, sklep x-kom przygotował wiele atrakcji dla swoich klientów. Na stronie x-kom.pl znajdziecie masę produktów w promocyjnych cenach, a znajdziecie je klikając TUTAJ. Oprócz tego, możecie zbierać punkty, które później wymienicie na nagrody, więcej o tym dowiecie się klikając TUTAJ. To jednak nie jest wszystko!

Jak dobrze wiecie, wraz z wieloma innymi twórcami, współpracujemy z x-kom i wspólnie mamy dla Was coś więcej. Możecie wylicytować wspólnie spędzony czas, m. in. na planie filmowym z naszą ekipą wideo – Kondziem oraz Matim. Jest to licytacja charytatywna – zebrane w ten sposób środki, x-kom w całości przekaże na rzecz fundacji Rak’n’Roll.

Mati i Kondzio razem na planie

Wspólnie z nami nauczysz się profesjonalnie obsługiwać kamerę. Mati, nasz operator, z pewnością wprowadzi cię w świat filmowców. Zdradzi ci wszystkie tajniki i po wspólnie spędzonym dniu w ten sposób definitywnie dowiesz się, jak ustawiać wszystkie parametry kamery tak, by twój materiał wyglądał najlepiej, jak tylko może.

Mati na planie

Konrad, nasz Superman, powie ci wszystko o dronach, jeśli kręcą cię takie sprzęty, to złapiecie szybko wspólny język i dowiesz się wszystkiego o tym. Nie myśl jednak, że to jedyna rzecz na której się zna – nie bez powodu to on wraz z Matim tworzy część wideo naszej redakcji. Dowiesz się, jak przygotować dobry scenariusz a także co robić, by dobrze wypaść przed kamerą.

Kondzio na planie

Jeśli wygrasz tę licytację, będziesz mógł wziąć udział na naszym planie filmowym. Możesz wspólnie z nami nagrać odcinek na kanał x-kom i wtedy w końcu zobaczysz, jak to wszystko wygląda od kuchni. Jesteś pasjonatem filmowym, ale wiesz, że jeszcze nie wiesz wszystkiego? Po wspólnym planie filmowym z Kondziem i Matim na pewno dowiesz się wielu ciekawych rzeczy. Na co czekasz? Licytuj już teraz, link do aukcji znajdziesz klikając w ten duży przycisk poniżej!

Jak Wam się podoba taka akcja sklepu x-kom? Bierzecie już udział w licytacji?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!