Wiedźmin w Edycji Rozszerzonej do odebrania za darmo!

wiedźmin logo

Kto nie lubi darmowych gier? Chyba nie da się znaleźć takich ludzi. Sam nie odbieram wszystkiego jak leci, bo nie lubię mieć bałaganu w bibliotece. Zdarzają się jednak takie produkcje, że ciężko im odmówić i po nie nie sięgnąć. Tym razem można odebrać za darmo Wiedźmina!

Pierwszy Wiedźmin w Edycji Rozszerzonej za darmo!

Bez zbędnego owijania w bawełnę – pierwsza gra z serii przygód Geralta jest dostępna za darmo tylko dziś, więc musicie się spieszyć. Wiedźmina można odebrać do północy, wystarczy odwiedzić serwis GOG.com. Warto wspomnieć, że gry na GOG-u nie mają zabezpieczeń DRM, dzięki czemu możecie ją pobrać i grać bez jakiegokolwiek połączenia z siecią. To na pewno będzie plusem dla niektórych ludzi. Grę znajdziecie pod tym linkiem, zachęcam wejść i przypisać ją do swojego konta czym prędzej. W końcu za darmo to uczciwa cena!

Jeśli ostatnie lata spędziliście gdzieś na odludziu, bądź po prostu nie interesowaliście się rynkiem gier, to należy się drobne wyjaśnienie. Wiedźmin to seria gier z gatunku RPG, oparta na sadze książek autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Pierwsza część miała swoją premierę w 2007 roku, Edycja Rozszerzona wyszła rok później, w 2008 roku. Względem podstawki została ona uzupełniona o dodatkowe przygody, dzięki czemu mamy o wiele więcej misji do przejścia.

Zobacz też: Cyberpunk Edgerunners czyli zupełnie nowe anime mające trafić na Netflixa!

Pierwszy Wiedźmin to po latach wciąż przyjemna gra, więc możecie się jej przyjrzeć w wolnym czasie. Czymś w końcu trzeba zająć czas przed premierą Cyberpunka 2077. Po premierze została ona wielokrotnie nagrodzona i świetnie się sprzedała, także poza granicami Polski. Kilka milionów kopii mówi za siebie i świadczy o jakości produkcji, która jest dostępna w pełni legalnie za darmo. Niektórych może odtrącać nieco grafika, jednak nie brakuje modów, które ją poprawiają. Ja już odebrałem swoją kopię, bo nie miałem wcześniej pudełkowej wersji tej gry. Kolej na Was!

Mamy tu fanów trylogii Wiedźmin od CD Project RED? Powiedzcie w komentarzach – która część jest Waszą ulubioną!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!