Mamy Mi Store, mamy Sony Centre czy brandstory Samsunga. Teraz przyszedł czas na firmowy sklep Huawei, który zostanie otwarty już 15 grudnia tego roku. Promocje oraz atrakcje będą czekać na odwiedzających warszawską Arkadię przez cały weekend!

#TeamHuawei i liczni goście

Na potrzeby celebrowania otwarcia sklepu Huawei Warszawa zaaranżowany zostanie hol główny Arkadii. To właśnie tam powstanie duża scena, na której będą odbywać się konkursy z nagrodami oraz spotkania z influencerami z #TeamHuawei. Osoby odwiedzające sklep 15 grudnia będą mogły spotkać się między innymi ze znanym dziennikarzem muzycznym Jankesem oraz modelami – Karoliną Pisarek i Jakobem. O 15.00 odbędzie się koncert Sarsy. Nadal mało? Na wydarzeniu będziemy mogli spotkać osobiście także aktorkę Martę Wierzbicką i znany z YouTube’a duet Szparagi, tworzony przez Karolinę Pielesiak oraz Natalię Szymaniec. Przez cały dzień Huawei będzie zapewniać rozmaite atrakcje w głównym holu Arkadii, wśród których znajdziemy na przykład możliwość zdobycia własnej karykatury stworzonej na tablecie czy warsztaty z freestyle footballu.

Huawei_Warszawa10_small

Podczas drugiego dnia celebracji odbędą się warsztaty fotografii mobilnej, podczas których wszyscy odwiedzający Arkadię będę mogli poznać proste techniki sprawiające, że fotografie wykonane za pomocą telefonu będą wyglądać zdecydowanie lepiej. Tego dnia odbędzie się też spotkania z Anną Lewandowską, najnowszą członkinią #TeamHuawei, z którą wywiad na scenie przeprowadzi jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce – Kuba Wojewódzki. Następnie Adrian Pruski, znany jako Just Edi z programu Mam Talent, wykona pokaz iluzjonistyczny.

Huawei_Warszawa1_small

Uroczyste otwarcie nastąpi 15 grudnia tuż przed 11.00. Na pierwszych gości czekać będzie tort oraz szampan. Sam Huawei zapowiada aż kilkanaście ofert promocyjnych. Na tą chwilę nie zdradzono jeszcze co dokładnie będzie przecenione, ale już dziś możecie dokonać rezerwacji jednego z dwóch zestawów promocyjnych. Pierwszym jest Huawei Mate 20 Pro wraz z Watch GT oraz koszulką reprezentacji z autografem w cenie 4299 zł, a drugim Huawei Mate 20 z MediaPad T5 oraz koszulką reprezentacji z autografem w cenie 2999 zł. Czy liczba odwiedzających będzie większa niż podczas otwierania konkurencyjnych sklepów Xiaomi? Tego dowiemy się już w najbliższy weekend!

Zamierzacie pojawić się w warszawskiej Arkadii na otwarciu Huawei Warszawa? Czekamy na komentarze!