Wiemy, kiedy ujrzymy składany smartfon Motorola!

Wiemy, kiedy ujrzymy składany smartfon Motorola!

Składane smartfony, mimo iż nie są perfekcyjne w 100%, cieszą się sporym zainteresowaniem. Nawet jeśli jakaś osoba nie jest chętna na  jego zakup, to i tak zastosowane technologie wzbudzają zainteresowanie wśród społeczeństwa. Jak być może pamiętacie z poprzednich newsów, Motorola również szykuje dla nas taki sprzęt. Wiemy już kiedy zadebiutuje!

Nowa definicja składanego telefonu Motoroli

Motorola RAZR, jak być może nieco starsza część naszych czytelników pamięta, były to telefony z klapką. Można więc powiedzieć, że był on składany. Producent ten zamierza odświeżyć tę serię poprzez wprowadzenie nowego urządzenia należącego do niej.

motorola razr
Motorola RAZR V3i

Motorola RAZR (2019) będzie składanym smartfonem, o którym już nieco się dowiedzieliśmy. Parę miesięcy temu nawet pojawił się on na renderach prasowych. Zdecydowanie będzie on odbiegał wyglądem od innych składanych smartfonów, jakie już dotychczas mieliśmy okazję poznać, np. Huawei Mate X.

huawei mate x
Huawei Mate X

Warto przeczytać: Kolejna wersja Redmi Note 8 nadchodzi? Xiaomi pracuje nad średniakiem z Snapdragonem 730G

Otóż, nie będzie on składany wzdłuż, lecz wszerz. Dzięki takiemu zabiegowi, nawiązywać będzie on do swoich starszych braci z tej serii. Przyznam szczerze, że nawet mi się to podoba.

Motorola RAZR (2019)
Motorola RAZR (2019)

Jak wskazuje dopisek przy nazwie tego smartfonu, światło dzienne ujrzy on w tym roku. Według najnowszych doniesień, jego premiera odbędzie się pod jego koniec. Nie znamy jednak dokładnego dnia jego debiutu, lecz obstawiam, że będzie to na przełomie listopada i grudnia. Zapewne nie będzie to też moment, kiedy konsumenci będą mogli go zakupić, lecz zwyczajna prezentacja tego urządzenia. Najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku będzie on możliwy do zakupienia. Nie jest to pierwszy taki przypadek, bowiem wcześniej wspomniany Huawei Mate X czy też Samsung Galaxy Fold również nie są jeszcze do kupienia. Jestem bardzo ciekaw tego, jak będzie wypadał cenowo na tle konkurencji.

Co sądzicie o składanych smartfonach? Bardziej podobają Wam się te, które ujrzeliśmy dotychczas czy może jednak przemawia do Was bardziej wygląd Motoroli RAZR (2019)?

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!