11. urodziny World of Tanks! Do zgarnięcia darmowy czołg premium

World of Tanks
(fot. World of Tanks)

World of Tanks to gra niezwykle popularna, zwłaszcza w naszym kraju. Może się jednak wydawać, że istnieje od kilku lat. Nic bardziej mylnego! WoT właśnie obchodzi 11. urodziny. Z tej twórcy przewidzieli dla nas prezent.

World of Tanks i 11. urodziny

Tak, World of Tanks ma już 11 lat, a ja sam grywam w niego od 2012, a więc należę do tych starszych (stażem) graczy. Z racji urodzin, twórcy przygotowali event, w ramach którego możemy uzyskać ciekawe nagrody. Jak je dostać?

Należy zalogować się siedem razy do gry w dowolne dni pomiędzy 12 a 22 sierpnia. Przy każdym pierwszym logowaniu każdego dnia, otrzymacie podarunki—dzień konta premium WoT oraz kupon na prezenty – specjalną walutę w grze, którą możecie wymieniać na wartościowe przedmioty do 24 sierpnia do godziny 08:00 w specjalnej sekcji sklepu w grze. To nie jest wszystko!

Logując się do gry po raz pierwszy dowolnego dnia trwania wydarzenia Lato z prezentami, można otrzymać pojazd premium T-34 mod 1941, czyli radziecki czołg średni IV poziomu. Co ważne, czołg ma domyślną premię do maskowania oraz załogę wyszkoloną na 100%. T-34 mod 1941 ma również własne miejsce w garażu.

World of Tanks
Nagrody, które można dostać za kupony (fot. World of Tanks)

Warto dodać, że kupony mogą zostać wymienione na wiele ważnych rzeczy, w tym na obligacje. Jest to rzadka i bardzo wartościowa waluta, którą ciężko dostać. Można również otrzymać ponad milion kredytów.

Źródło: World of Tanks

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!