Czas na partyjkę w Wormsy! Gry Team 17 w świetnej promocji!

Czas na partyjkę w Wormsy! Gry Team 17 w świetnej promocji!

Gry od Team 17 uważam za kultowe i przyznam, że grałem w nie od małego – zwłaszcza w Worms 2. Tak się składa, że wiele tytułów od tego studia właśnie zostało przecenione w Sklepie Play.

MOBILNE WERSJE WORMS W DOBRYCH CENACH!

Gry od brytyjskiego studia Team 17 zna chyba każdy, bowiem mało kto chociaż raz w życiu nie grał w sławne Wormsy. Wojujące ze sobą robale już od jakiegoś czasu są dostępne na mobilnych platformach. Tak się składa, że studio przeceniło swoje tytuły w Sklepie Play. Jak prezentują się promocje?

Warto zobaczyć: Twitter pozwoli na anulowanie wysyłania tweeta

Worms 2: Armageddon i Worms 3 możemy kupić w świetnej cenie, bowiem za 4,89 PLN (przecena z 19,99 PLN). Muszę dodać, że inne gry od Team 17 też są dostępne w niższej cenie. Dlatego też The Escapists: Prison Escape możemy zakupić za 6,19 złotych (obniżka z 23,99 złotych), a The Escapists 2: Pocket Breakout za 10,99 złotych (obniżka z 33,99 złotych).

Jak można więc zauważyć, promocje są naprawdę dobre. Przyznam, że sam się zastanawiam czy się nie zdecydować na któryś z tych tytułów. Najbardziej po głowie chodzi mi właśnie to wcześniej wspomniane Worms 2, choć warto byłoby dać szansę innym produktom studia Team 17…

A Wy graliście w gry studia Team 17? Dajcie znać w komentarzu!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!