Wycieka Redmi K50 Pro! Właśnie tak będzie wyglądał

Redmi K50 Pro

O Redmi K50 Pro szczątkowo dowiadujemy się już jakoś od października ubiegłego roku. Teraz właśnie wyciekły rendery smartfona, które ukazują jego design.

Xiaomi Redmi K50 Pro na kolejnych grafikach

W zasadzie to wygląd Redmi K50 Pro pierwszy raz wyciekł jeszcze na początku roku. Informacja obejmowała jedną grafikę. Był to obrazek jednak nieco rozmazany. Teraz natomiast pojawiły się nowe rendery, które jasną pokazują nam jak będzie wyglądał najnowszy tani flagowiec Xiaomi.

OnLeaks oraz Zouton udostępniły grafiki ukazujące Redmi K50 Pro. Telefon możemy obejrzeć z wielu stron. Od razu dostrzegamy trzy matryce aparatu ułożone w formie piramidy. Ekran natomiast pozostanie płaski i będzie miał niewielki “podbródek”. Kamerka do selfie zostanie ukryta w formie dziurki na środku górnej krawędzi wyświetlacza. Nie dostrzegamy czytnika linii papilarnych, więc możemy uznać, że ten zostanie ukryty w ekranie. To też oznacza, że wyświetlacz zostanie wykonany w technologii AMOLED. Dostrzegamy również port USB-C i prawdopodobnie głośniki stereo. Wyspa z aparatami będzie naprawdę spora.

Domniemana specyfikacja pojawiła się jeszcze w październiku 2021 roku i w sumie dalej jest w miarę pewna. Otóż zakłada ona procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, ekran AMOLED 6,67″ z odświeżaniem do 120 Hz i aparat Sony IMX686 64 MP. Szerokokątnym ma być 13 MP OV13B10. Trzecim aparatem może być 2 MP GC02M1 lub 8 MP OV08A10. Liczymy również na szybkie ładowanie o mocy minimum 65 W, ale może też pojawić się 120 W.

Źródło: XDA

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!