Wyciekają Sony WH-1000XM5! Ulepszony wygląd i ANC

Sony WH1000XM4
Sony WH1000XM4

Sony WH-1000XM3 czy model XM4 to jedne z najchętniej wybieranych, flagowych słuchawek nausznych z ANC. Są one polecane i nie bez powodu, bowiem oferują świetne tłumienie dźwięków, a do tego są wygodne i brzmią przyjemnie. Jak się okazuje, już pojawiają się plotki na temat modelu Sony WH-1000XM5.

Jakie będą Sony WH-1000XM5?

Portal TechnikNews udostępnił wysokiej jakości grafiki przedstawiające nową wersję flagowych słuchawek Japończyków. Sony WH-1000XM5 pokazuje design, który nieco odróżnia się od poprzedników. Jest to zauważalny upgrade niż raczej kompletna zmiana, ale nadal łatwo będzie je odróżnić od poprzedników. Trochę mi przypominają Apple AirPods Max.

Jak twierdzi źródło przecieku, nowa wersja słuchawek ma pozwolić na nawet 40 godzin pracy na jednym ładowaniu i to z włączonym ANC. Jest to o 10 godzin więcej w porównaniu do poprzednika. Pełne ładowanie natomiast ma trwać 3,5 godziny.

Czego jeszcze się spodziewamy? Przede wszystkim lepszego ANC i to podobno z użyciem dwóch dodatkowych, dedykowanych chipów oraz 3 mikrofonów. Nie zabraknie Bluetooth 5.2, złącza Jack (prawdopodobnie 3,5 mm) oraz złącza USB typu C. Niestety, nie znamy ani daty premiery, ani ceny.

Źródło: TechnikNews, XDA

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!