Wyciekł unboxing Pixela 6! Jesteście ciekawi co jest w środku?

Pixel 6

Już dzisiaj odbędzie się premiera smartfonów Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro, które mają (podobno) odmienić świat Androida. W przeciwieństwie do Apple, Google jednak nie potrafi powstrzymać przecieków i o nowych urządzeniach wiemy prawie wszystko. Teraz natomiast wyciekł unboxing Pixela 6, jednak został szybko zdjęty.

Google Pixel 6 rozpakowany

Google kompletnie nie kontroluje przecieków o najnowszych Pixelach. Już kilka dni temu poznaliśmy niemalże wszystkie szczegóły, bowiem te zostały zawarte w gazetce promocyjnej niemieckiego elektromarketu. Z tego powodu też wiemy, że Pixel 6 ma kosztować 649 EUR, co daje około 2960 złotych. Warto tutaj jednak dodać, że w przedsprzedaży mamy dostać słuchawki Bose NC 700 o wartości 1300 złotych. Okazja ma potrwać od 19.10 do 27.10 2021 roku.

Poznaliśmy też specyfikację. Obejmuje ona dwa aparaty główne 50 MP + 12 MP. Frontowa kamera natomiast ma mieć 8 MP. Użytkownik dostanie do dyspozycji 8 GB RAM-u i 128 GB przestrzeni dyskowej na pliki. Nie zabraknie czytnika linii papilarnych i funkcji rozpoznawania twarzy. Całość zasilać ma ogniwo o pojemności 4620 mAh. Oczywiście procesorem ma być Google Tensor.

Teraz natomiast wyciekł unboxing Pixela 6 w kolorze Sorta Seafoam. Na niedostępnym już (przynajmniej u mnie) filmie mogliśmy zobaczyć jak wygląda zestaw smartfona. Zawartość opakowania to chociażby przewód USB-C – USB-C, jakieś papiery oraz (prawdopodobnie) naklejka z logo Google’a. Ekran natomiast osłania specjalna naklejka.

Źródło: 9to5Google

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!