Wyciekła cena Google Pixel 6! W przedsprzedaży dostaniesz… słuchawki Bose

Pixel 6

Jak się okazuje, niemiecki sklep z elektroniką nieco pospieszył się z publikacją niektórych informacji, bowiem najnowsza gazetka (prawdopodobnie taka papierowa) zawierała ważne informacje dotyczące nadchodzącego flagowca Google Pixel 6!

Google Pixel 6 w zestawie ze słuchawkami Bose Noise Cancelling Headphones 700!

Nie, nagłówek nie kłamie. Niemiecki sklep Saturn będzie sprzedawać smartfon Google Pixel 6 w zestawie z flagowymi i świetnymi słuchawkami nausznymi Bose NC 700. Sprzęt ten mieliśmy u nas w redakcji i jego recenzję przeczytacie >>tutaj<<.

Wracając jednak do Pixela 6, ten w tej promocji ma kosztować 649 EUR, co daje około 2960 złotych. Warto tutaj jednak zaznaczyć, że wartość słuchawek Bose to jakieś 1300 złotych! Okazja ma potrwać od 19.10 do 27.10 2021 roku.

Wyciekła też częściowa specyfikacja sprzętu. Obejmuje ona zestaw dwóch aparatów głównych 50 MP + 12 MP. Frontowa kamera natomiast ma mieć 8 MP. Z autorskim procesorem Google Tensor współpracować ma 8 GB pamięci RAM, a na pliki przewidziano 128 GB pamięci wbudowanej. Nie zabraknie czytnika linii papilarnych i funkcji rozpoznawania twarzy. Całość zasilać ma ogniwo o pojemności 4620 mAh.

pixel 6
(fot. Nils Ahrensmeier, MyDealz)

Google już zdążyło rozesłać zaproszenia na premierę nowych smartfonów Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Ta ma odbyć się już 19 października. Oczywiście główną cechą nowych urządzeń ma być autorski procesor Tensor, który może wnieść optymalizację Androida na kompletnie nowy poziom. Podobne oczekiwania są wobec fotografii.

Źródło: @NilsAhrDE

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!