Wygląd gamingowego smartfona Lenovo Legion przestał być jakąkolwiek tajemnicą!

Wygląd gamingowego smartfona Lenovo Legion przestał być jakąkolwiek tajemnicą!

Premiera nowości Lenovo Legion zaplanowana jest na 22 lipca tego roku. Co jakiś czas sam producent publikuje jednak w sieci informacje, plakaty czy nawet, jak w tym przypadku, rendery mające zdradzać nam kolejne informacje na temat tego sprzętu. Teraz nie musimy już zastanawiać się nad wyglądem tego smartfona!

Gamingowy smartfon Lenovo Legion

Rendery zostały opublikowane zarówno na oficjalnym profilu Lenovo Legion w serwisie Weibo jak i w chińskim sklepie JD.co. Dodatkowo producent z Państwa Środka udostępnił dwa plakaty zdradzające nam kilka nowych informacji. Gamingowy smartfon Lenovo Legion otrzyma dwa głośniki oraz aż cztery dotykowe triggery umiejscowione na bocznych krawędziach obudowy urządzenia. Bez wątpienia telefon ten wygląda naprawdę nieźle i może spodobać się sporej ilości osób. Na froncie znajdziemy spory wyświetlacz OLED o odświeżaniu na poziomie 144 Hz.

W ekranie nie znajdziemy jakichkolwiek wcięć czy dziur. Aparat do zdjęć typu selfie został bowiem umiejscowiony w wysuwanym module, który znajduje się na bocznej krawędzi. I przyznam szczerze, że to właśnie to rozwiązanie jest czymś, co niesamowicie mnie ciekawi i zastanawiam się jak będzie sprawdzać się to w praktyce. Za wydajność odpowiedzialny będzie oczywiście Qualcomm Snapdragon 865+, a jednostka ta powinna być wspierana przez nawet 16 GB RAM-u. Na pliki użytkownika natomiast przeznaczone zostanie 512 GB pamięci wewnętrznej.

Zobacz także: Tablet mogący być także dodatkowym ekranem? Taki ma być Lenovo Yoga X

Nie zabraknie także superszybkiego ładowania o mocy 90 W. Niestety, ale nie wiemy czy gamingowy smartfon Lenovo Legion kiedykolwiek trafi także na rynki Starego Kontynentu. Bez wątpienia w Europie znaleźliby się użytkownicy, którzy byliby zainteresowani jego kupnem, ale to w samych Chinach gry mobilny cieszą się największą popularnością. Z racji tego, że do 22 lipca pozostało już niewiele czasu bardzo możliwe, że w sieci nie pojawi się już więcej informacji na temat tego smartfona. Pozostaje nam czekać na samą premierę!

Co myślicie o gamingowym smartfonie Lenovo Legion? Czekacie na premierę tego sprzętu? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!