Wygląd nowych Samsungów najprawdopodobniej przestał być tajemnicą!

samsung galaxy s10 plus

Nowe Samsungi z linii Galaxy S mają zostać zaprezentowane już 20 lutego tego roku. Na ich temat pojawiło się już wiele plotek i przecieków, ale teraz najprawdopodobniej poznaliśmy wygląd poszczególnych wersji Samsunga Galaxy S10!

Trzy modele mające podbić rynek

20 lutego mamy zobaczyć trzy nowe modele Samsunga – Galaxy S10E (lub Galaxy S10 Lite), Galaxy S10 oraz Galaxy S10+. Będą się one różnić wielkością oraz oczywiście specyfikacją. Teraz Evan Blass, znany z publikowania licznych przecieków nawet na długo przed premierą, opublikował na swoim koncie w serwisie Twitter rendery mające rzekomo przedstawiać końcowy wygląd nowości koreańskiego producenta. Oczywiście wygląd ten nie został potwierdzony przez samego producenta, ale informacje, którymi dzieli się Evan Blass najczęściej odnajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości.

W przypadku Samsunga Galaxy S10E najprawdopodobniej na froncie znajdziemy ekran typu AMOLED o przekątnej 5,8 cala, w którego górnej części znajdzie się charakterystyczne wcięcie skrywające aparat do zdjęć typu selfie. Co ciekawe urządzenie to nie otrzyma pulsometru, który znajdziemy obok aparatów tylnych w modelach S10 oraz S10+. Bardzo możliwe, że Samsung w ten sposób chciał obniżyć cenę najsłabszego modelu z serii Galaxy S10.

Zobacz też: Samsung Galaxy S10 Plus w wersji ceramicznej może mieć 12 GB RAMu

Na grafice nie sposób dostrzec także czytnika linii papilarnych. To może świadczyć tylko o jednym – Galaxy S10E, Galaxy S10 oraz Galaxy S10+ otrzymają skaner zintegrowany z wyświetlaczem. Rozwiązanie to staje się powoli standardem i coraz to więcej producentów decyduje się na wykorzystanie tej funkcji w swoich nowościach. S10 oraz S10+ mają być prawdziwymi flagowcami, które całkowicie zdeklasują konkurencję. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego dowiemy się najprawdopodobniej dopiero po premierze, ale jeśli plotki o ceramicznej wersji S10+ z 12 GB RAM-u się potwierdzą to wersja ta może być jednym z najciekawszych smartfonów na rynku mobilnym. Pamiętajmy jednak, że przed nami jeszcze sporo premier w tym roku. Duża część producentów dopiero pracuje nad tegorocznymi flagowcami, a co za tym idzie ciężko wyciągać daleko idące wnioski. Z niecierpliwością czekamy na premierę!

Co myślicie o takim wyglądzie Samsungów Galaxy S10E, S10 oraz S10+? Zapraszamy do dyskusji!

 

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!