OnePlus 7 nachodzi wielkimi krokami. W sieci pojawia się coraz to więcej danych dotyczących jego wyglądu, specyfikacji czy nawet poszczególnych wersji. Teraz głos w sprawie nadchodzącego urządzenia zabrał sam CEO firmy z Państwa Środka.

Już jutro wszystko stanie się jasne

Największa zagadką w przypadku OnePlus 7 jest tak naprawdę data jego premiery. Oczywiście i tego tematu nie ominęły plotki. Od jakiegoś czasu mówi się, że nowość chińskiego producenta zostanie zaprezentowana światu już 14 maja. Informacje te nie zostały jednak dotychczas w jakikolwiek sposób potwierdzone przez samą firmę z Państwa Środka, a co za tym idzie musimy traktować je z lekkim przymrużeniem oka. Teraz jednak sytuacja uległa diametralnej zmianie.

Głos w sprawie zaprał sam Pate Lau. CEO OnePlus opublikował na swoim oficjalnym koncie w serwisie Twitter informację o tym, że już jutro zdradzi światu coś na temat nadchodzącego urządzenia firmy. Oczywiście nie możemy być w stu procentach pewni czy chodzi właśnie o OnePlus 7, ale to właśnie na tą nowość czekają wszyscy fani marki i osoby, które nadal nie znalazły dla siebie idealnego smartfona.

Zobacz też: Plakaty potwierdzają prace nad OnePlus 7

Co wiemy na temat OnePlus 7?

Nowość chińskiej firmy może trafić na rynek w nawet trzech wersjach. Już wczoraj pisaliśmy o możliwych wariantach z dopiskami „Pro” oraz „Pro 5G”. Niemniej jednak nawet standardowa konfiguracja OnePlus 7 powinna cechować się topową wydajnością i ciekawym wyglądem. Sercem urządzenia zostanie bez wątpienia Qualcomm Snapdragon 855. Jednostka ta powinna być wspierana przez minimum 8 GB RAM-u, a na pliki użytkownika powinno zostać przeznaczone 128 GB pamięci wewnętrznej.

OnePlus nie planuje na razie składanego telefonu. Za to może pojawić się telewizor

Oczywiście nie zabraknie czytnika linii papilarnych zintegrowanego z wyświetlaczem czy trzech aparatów tylnych mających oferować użytkownikowi dużo większy niż dotychczas bezstratny zoom hybrydowy. Przedni aparat ma być ukryty w specjalnym wysuwanym module. To właśnie pomysł chińskiej firmy na zrezygnowanie z notcha przy jednoczesnym odejściu od trendu dziurki w ekranie. I trzeba przyznać, że tak wyglądający OnePlus 7 zapowiada się bardzo ciekawie. Miejmy nadzieję, że już jutro Pete Lau zdradzi nam więcej szczegółów na jego temat!

Czego oczekujecie po OnePlus 7? Planujecie wymienić swoje aktualne smartfony na nadchodzącą nowość chińskiego producenta? Zapraszamy do dyskusji!