Nie tak dawno temu, bo zaledwie cztery dni temu informowaliśmy was w tym wpisie, że są zdjęcia i specyfikacja OnePlus 7. Prawdopodobnie. Sporo szumu robi się wokół tego telefonu i również sporo plotek zaczyna wędrować w sieci. Jedne mówią o tym, że telefon ma wyjść w trzech wersjach. Standardowej, Pro oraz Pro 5G.

OnePlus 7 Pro istnieje naprawdę!

Tak jak wspomniałem, dopiero co były plotki o możliwym wyglądzie i specyfikacji OnePlus 7, a dziś pojawia się plakat, który potwierdza wersję Pro. Co tak naprawdę widzimy na plakacie? Poza oczywiście nazwą modelu. Przede wszystkim motyw (czy też hasło) przewodnie, które brzmi „Go Beyond Speed”, oraz jeśli wierzyć tłumaczeniom, co nieco zaczepia o aparat.

Pamiętacie te hasła reklamowe z poprzednich wersji? Dla OnePlus 6 i 6T brzmiały one odpowiednio „The Speed You Need” oraz „Unlock The Phone”. Oczywiście pojawiła się także wersja McLaren, która miała swoje hasło – Salute to Speed. Jak widać, nie przestali oni korzystać ze słówka „speed”, które najwyraźniej spodobało się na tyle, że jak w reklamie McDonald’s – przyszedłem na chwilę, zostałem na dłużej.

One Plus 7 Pro plakat

Nie ma się co dziwić producentom, że chwytliwe słowo pozostało w haśle reklamowym. W końcu modele wychodzące ze stajni OnePlus charakteryzują się naprawdę płynną i wydają pracą, co idzie w parze z szybkością działania. Nie dziwią również zagrywki reklamowe, mające na celu zaznaczyć ten ważny aspekt urządzeń OnePlus – bo to raz zdarzyło się szturchnąć konkurencję?

Zobacz też: OnePlus nie planuje na razie składanego telefonu. Za to może pojawić się telewizor

Wracając do aparatu, wspomniałem o tym, że plakat również co nieco o nim mówi. Teoretycznie nie ma nic konkretnego, jednak wyróżnia tę część telefonu. Mowa o potrójnym aparacie, w którego skład mają wchodzić obiektywy 48 Mpix, 16 Mpix oraz 8 Mpix.

Tak jak pisał Mariusz we wspomnianym wyżej tekście – specyfikację mają zamykać procesor Snapdragon 855, 8 GB RAMu czy ekran Super Optic 6.67 cala. Zapewne w różnych wersjach pojawią się różne konfiguracje, więc nie może nas zdziwić większa ilość RAMu czy jakaś kosmicznie duża pojemność pamięci wbudowanej.

Jeśli chodzi o datę premiery, to coraz więcej plotek sugeruje, że OnePlus 7 zadebiutuje w połowie maja. Czy tak będzie? Bardzo możliwe, gdyż w podobnym terminie debiutowały poprzednie wersje chińskiego smartfona. Na razie jednak pozostaje nam czekać na oficjalne doniesienia na ten temat…

Czekacie na flagowca od OnePlus? Przymierzacie się do kupna?