Wymagania sprzętowe Warzone Mobile nijak mają się do rzeczywistości

Warzone Mobile

Ilość contentu na temat popularnego COD-a jest nieograniczona. Gra ciągle się rozwija i niestety ten rozwój nie zawsze idzie w dobrą stronę. Internauci i fani Call of Duty: Warzone Mobile skarżą się, że gra nie działa na urządzeniach, które spełniają wymogi producenta. Wiele osób jest zawiedzionych, ponieważ nie każdego stać na flagowego smartfona.

Call of Duty: Warzone Mobile ma spory problem z różnymi smartfonami

Wiadomość na ten temat pojawiła się na jednej z grup Facebooka poświęconej tematyce COD w Polsce. Jeden z internautów zapytał o działanie gry na swoim urządzeniu. Zdziwienie jest o tyle duże, że jego telefon posiada 8 rdzeniowy procesor oraz 6GB pamięci RAM. Z dalszej dyskusji dowiadujemy się, że chodzi o smartfona Cat S75 co może wydawać się dziwne, ponieważ ceny tego sprzętu wahają się od 1600 do 2500 tysiąca złotych. Jest to całkiem sporo, a i telefon posiada nie najgorsze parametry.

Wymagania sprzętowe Warzone Mobile nijak mają się do rzeczywistości

Sekcja komentarzy pod postem jest bardzo rozwinięta i użytkownicy dość negatywnie wypowiadają się o działaniu gry oraz jej możliwościach. Jeden z internautów podkreślił, że gra działa stabilnie tylko na flagowcach. W myśl samego producenta liczą się wymagania, o których pisałem już na rootblog.pl. Rzeczywistość jest zupełnie inna, ponieważ wśród 98 komentarzy znajdujemy informacje, że gra ma problemy na różnych smartfonach nawet tych zaliczanych do kategorii flagowych.

Warzone Mobile mocno dzieli graczy i winny jest procesor graficznych

Muszę przyznać, że jestem mocno zaskoczony opiniami. Niektórzy wskazują, że gra ma problemy z działanie na iPhone 13, jeszcze inni wskazują brak możliwości uruchomienia gry na Galaxy S24 Plus co już w ogóle wydaje się jakąś abstrakcją. Co ciekawe i też jest kompletnie niezrozumiałe inni internauci podają modele nieco starsze, słabsze twierdząc, że gra się włącza i działa (z nieco słabszą grafiką). Posiadaczom Galaxy S24 Plus aplikacja Warzone Mobile nawet nie chce się zainstalować. O co tutaj chodzi?

Wymagania sprzętowe Warzone Mobile nijak mają się do rzeczywistości
Wymagania sprzętowe Warzone Mobile nijak mają się do rzeczywistości

Gra wprowadza zamieszanie pracując w ten sposób na swoją niekorzyść. Widzimy również, że ludzie nie rozumieją działania Activision, które zaprezentowało na swojej stronie jakieś informacje niezgodne z rzeczywistością. Dziś śmiało można powiedzieć, że trudno jednoznacznie wskazać smartfony dostępne w zasięgu cenowym, które będą radzić sobie z grą Call of Duty: Warzone Mobile. Takich lub innych postów z pewnością jeszcze doświadczymy, ponieważ ludzie dalej będą szukać pomocy w odpowiedzi, dlaczego Warzone Mobile nie działa na ich telefonie. Informacja na stronie producenta to nic nieznaczące bazgroły, które po prostu wprowadzają tylko zamęt. Oprócz tego jeden z internautów zwrócił uwagę, że aplikacja nawet nie chce się pokazać w sklepie Google lub App Store. Ja również tego doświadczyłem, kiedy próbowałem podjąć instalacje na urządzeniu Nokia T20. Czym dokładnie są spowodowane takie problemy? Z tym pytaniem do Activision, które powinno się nieco ogarnąć.

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!