Stwórz swój własny kontroler do Xboxa z Design Lab!

xbox

Same w sobie konsole są takie, że nie dają nam ogromnego pola do odróżnienia się od innych. Komputery jednak możemy złożyć z dowolnych, różnych podzespołów, a do obudowy możemy włożyć niemalże wszystko. To jednak nie oznacza, że każdy jeden konsolowiec posiada ten sam sprzęt i akcesoria. Otóż jednym ze sposobów na zaznanie pewnej dozy oryginalności jest możliwość stworzenia własnego pada w Xbox Design Lab.

Przyznam szczerze, że ten cały świat konsol jest dla mnie nowy. Do tej pory nie uznawałem się za gracza, a jeśli już miałem grać, to tylko i wyłącznie na komputerze (chyba, że mowa o PSP). A jednak od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Xboxa Series S i powoli zaczynam rozumieć co i jak tutaj działa. Jak się okazuje, do Polski wróciła usługa Xbox Design Lab, która pozwala nam na stworzenie oryginalnego kontrolera!

Twój jedyny w swoim rodzaju kontroler do Xboxa!

Microsoft właśnie uruchomił w Polsce usługę Xbox Design Lab. Pozwala ona na stworzenie swojego własnego kontrolera do Xbox Series dzięki specjalnym opcjom. Co można zmienić? Chodzi tutaj o kolory. Paleta zawiera 18 predefiniowanych barw, a my możemy dowolnie pokolorować takie elementy jak:

  • Body
  • Dolna klapka
  • Zderzaki
  • Wyzwalacze
  • Pad kierunkowy
  • Drążki

Ponadto możemy wybrać jeden z sześciu typów przycisków ABXY oraz jeden z pięciu kolorów przycisków Wyświetl, Menu i Udostępnij. Swoje modyfikacje możemy wzbogacić o grawerunek, jedna jest to usługa dodatkowo płatna (o czym za chwilę).

xbox

Xbox Design Lab – ile to kosztuje?

Cena kontrolera z dowolnymi kolorami elementów oraz dowolnymi typami przycisków wynosi 299,99 złotych, czyli nieco więcej niż “normalne” wersje padów (te kosztują około 269 zł). Dodanie grawerunku podwyższa cenę kontrolera o 44,99 PLN. Wysyłka rozpocznie się już 15 lipca.

Czy warto? Jeśli lubisz mieć rzeczy, które w jakiś unikatowy sposób są Twoje, to myślę, że warto. Jeśli jednak zależy Ci tylko i wyłącznie na tym, aby mieć drugi kontroler do wspólnego grania ze znajomymi, to poszukaj zwykłego pada do Xbox Series lub nawet Xbox One (bowiem te są w pełni kompatybilne).

Kliknij >>tutaj<<, aby stworzyć własny kontroler do Xboxa.

Źródło: Microsoft

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!