Masz Xbox Game Pass? Microsoft Flight Simulator dostaniesz za darmo!

Microsoft Flight Simulator Xbox Game Pass

Microsoft zdecydowanie chce zdominować rynek gamingowy, a pomóc ma w tym subskrypcja Game Pass Ultimate. Jak się okazuje, subskrybenci w lipcu dostaną aż dwie popularne gry za darmo, w tym Microsoft Flight Simulator.

Game Pass zyska prawdziwy kombajn: Microsoft Flight Simulator

Jeśli wyposażycie się w konsolę Xbox, to najlepszą opcją zagrania w sporą liczbę gier jest zakupienie abonamentu Game Pass. W ramach comiesięcznej opłaty, dostajemy dostęp do ogromnego katalogu gier. Sam kupiłem Series S i mam Game Passa – gier jest od groma i nie wiem w co zacząć grać. Jak się jednak okazuje, subskrypcja zyska kolejne popularne tytuły.

Mowa tu o dwóch grach, które pojawią się jeszcze pod koniec lipca:

Co ważne, w międzyczasie pojawią również inne tytuły, które pewnie ucieszą niejednego gracza. To sprawia, że mamy idealny moment, aby wyposażyć się w Xbox Game Pass.

Microsoft Flight Simulator to tytuł, który zdobył popularność już jakiś czas temu. W symulatorze możemy latać statkami powietrznymi po całym globie, nawet w Polsce. Niestety, nie mogłem się zapoznać z grą, bowiem ani nie mam komputera, który podołałby takiemu tytułowi, ani tym bardziej wymaganego Windowsa 10. Teraz jednak do zagrania będę mógł wykorzystać konsolę Xbox Series S.

Game Pass staje się coraz lepszy. Sam cenię sobie takie tytuły jak SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE, w który to mogę grać bez końca (mało tego, uczy mnie jak grać w FPS-y na kontrolerze, bowiem do tej pory grałem tylko na klawiaturze i myszce) oraz Batman, który po prostu wymiata.

Źródło: ppe.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!