Xiaomi zapowiedziało kolejny model z serii Xiaomi 11.

mi 11 lite
Xiaomi Mi 11 Lite

Seria Xiaomi 11T będzie miała swoją premierę już za parę dni. Producent zapowiedział, że najnowsze smartfony marki Xiaomi poznamy 15 września. Wśród nich będzie Xiaomi 11T Pro, czyli model, o którym w sieci pojawia się ostatnio najwięcej informacji.

Na jego pokładzie znajdziemy najnowszego Snapdragona 888. Wiemy już, że model ma dostać ekran OLED z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz. Producent pochwalił się też ładowaniem 120 W HyperCharge dla baterii o pojemności 5000 mAh. Zapowiedziano również, że, mając tak dobre podzespoły, Xiaomi 11T oraz Xiaomi 11T Pro zasługują na 3 lata aktualizacji systemu i 4 lata aktualizacji zabezpieczeń. Wychodzi na to, że modele te dostaną trzy wersje Androida – od 12 do 14.

Będzie też Xiaomi z dopiskiem Lite

Te dwa modele nie będą jedynymi, które pokaże 15 września Xiaomi. Chiński producent zapowiedział też, model Lite, a tweet oznaczył hashtagiem #Xiaomi11LiteSeries. Istnieje już Xiaomi Mi 11 Lite, więc zapewne będzie to Xiaomi 11T Lite. Ta drobna różnica w oznaczeniu powinna pomóc odróżnić oba modele.

Na ten moment nie wiemy niczego o specyfikacji nadchodzącego Xiaomi 11T Lite. Może mieć on jednak ciekawy design obudowy, ponieważ na zwiastunie widzimy pokryte lodem szkło. Kojarzy mi się to z Reno Glow, czyli technologią użytą w zupełnie niedawno debiutujących w Polsce modelach Reno6.

Źródło: Xiaomi

Chcesz być na bieżąco? Śledź ROOTBLOG w Google News!